Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/dnipro/istorychnyj-fakultatyv-2-0-lektsiya-alberta-venhera-polityka-natsystiv-stosovno-lyudej-z-invalidnist/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
«Історичний факультатив 2.0». Лекція Альберта Венгера «Політика нацистів стосовно людей з інвалідністю на окупованих територіях»

«Історичний факультатив 2.0». Лекція Альберта Венгера «Політика нацистів стосовно людей з інвалідністю на окупованих територіях»

Книгарня «Є» запрошує на відкриту лекцію Альберта Венгера «Політика нацистів стосовно людей з інвалідністю на окупованих територіях», що відбудеться 6 грудня в рамках проекту «Історичний факультатив 2.0». Початок – о 18:30.

На окупованих землях нацисти реалізовували політику із знищення непрацездатних верств населення − психічнохворих, невиліковно хворих, людей з інвалідністю. Мешканці дитячих будинків для дітей з інвалідністю та будинків інвалідів на окупованих територіях СРСР стали жертвами такої політики. Десятиліттями документи зберігали таємницю про ці злочини в архівах КДБ. І тільки зараз ми можемо дізнатися деталі трагічної долі ще однієї групи жертв нацизму.

Альберт Венгер – кандидат історичних наук, доцент кафедри всесвітньої історії Дніпропетровського національного університету ім. О.Гончара.

Вхід вільний.

Адреса: Дніпро, проспект Д.Яворницького, 55 06.12.2018 18:30
Учасники: 1
  • - Альберт Венгер
0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -35% майже на ВСЕ

Діє до 16:00 12.05.2021

Промокод: 35-READ

*діє на 85% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 35%