Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/dnipro/fri-english-movie-club-perehlyad-filmu-prymarna-nytka/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
FRI English Moviе Club. Перегляд фільму «Примарна нитка»

FRI English Moviе Club. Перегляд фільму «Примарна нитка»

Книгарня «Є» та ГО «ФРІ» запрошують на перегляд та обговорення фільму «Примарна нитка» (реж. Пол Томас Андерсон). Захід відбудеться 27 вересня. Початок – о 18.30.

«Примарна нитка» (реж. Пол Томас Андерсон; США; 130 хв)

Дія стрічки розгортається в гламурному повоєнному Лондоні 1950-х. Відомий нью-йоркський модельєр Рейнолдс Вудкок (Деніел Дей-Льюїс) та його сестра Сиріл (Леслі Менвілл) опиняються в центрі британського світу мод — вони створюють для членів королівської родини, кінозірок, багатійок, світських акул, старлеток і літніх господинь одяг із неповторним стилем «Дому Вудкоків». Сам Рейнольдс, будучи переконаним холостяком, знаходить натхнення у близьких стосунках з жінками.

Існування Вудкока було абсолютно безтурботним до тих пір, поки в його життя не увійшла Альма (Вікі Кріпс) — повна сил та ентузіазму дівчина, яка незабаром стає його коханою і музою. Близькість з чарівною Альмою дарує кутюр'є щастя і повноту життя, проте незабаром Вудкок починає усвідомлювати, що сильні почуття до фатальної красуні ламають його контрольоване, ретельно сплановане та змайстроване життя, завдяки якому він і домагався успіхів до знайомства з нею. Зміни в житті знаменитого модельєра тим більше дивовижні, що його знали як дуже складну та вкрай вимогливу людину.

Вхід вільний.

Адреса: Дніпро, проспект Д.Яворницького, 55 27.09.2018 18:30 0
Поділитись