Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/dnipro/dytyacha-subota-dlya-ditej-vikom-vid-7-rokiv-chytannya-knyzhky-golosno-tykho-poshepky-ta-majster-kla/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Дитяча субота для дітей віком від 7 років. Читання книжки «Голосно, тихо, пошепки» та майстер-клас з вивчення слів ввічливості мовою жестів

Дитяча субота для дітей віком від 7 років. Читання книжки «Голосно, тихо, пошепки» та майстер-клас з вивчення слів ввічливості мовою жестів

Книгарня «Є» запрошує дітей віком від 7 років та їхніх батьків на читання книжки Романи Романишин і Андрія Лесіва «Голосно, тихо, пошепки» («Видавництво Старого Лева») та майстер-клас з вивчення слів ввічливості мовою жестів.

«Оскільки книжка має назву «Голосно, тихо, пошепки», вона поділяється умовні три частини: голосну, тиху і «шепітливу», – каже Андрій Лесів (творча майстерня «Аґрафка»). - Між ними немає виділених меж, але вони прослідковуються в ілюстраціях і тематиці. Принцип побудови книжки такий, що на кожному розвороті внизу є одне-два речення основної історії, та меншим шрифтом подано один-два цікавих факти: звідки взялося відлуння, що таке дактиль, чим займаються сурдоперекладач, звукооператор та композитор».

Пізнавальна книжка-картинка про слух, звук і тишу, про голос і мовчання, про звуки, які ми чуємо і яких не чуємо. Про те, як важливо слухати і чути один одного. Зануртеся в світ різних звуків, символічно відтворених на папері, – світ шуму та музики, звуків міста та природи; дізнайтеся, який звук найстаріший у Всесвіті, хто має найкращий слух і який музичний твір є найтихішим. Як спілкуються люди, які не чують, і якою важливою в нашому житті є тиша. Протягом майстер-класу спробуємо вивчити декілька важливих слів ввічливості та слів почуттів мовою жестів, щоб сміливо підтримувати розмову з людьми, що не чують.

Вхід вільний.

Адреса: Дніпро, проспект Д.Яворницького, 55 04.08.2018 13:00 0
Поділитись
Отримай знижку