Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/dnipro/dytyacha-subota-dlya-ditej-vikom-vid-5-rokiv-chytannya-kazky-malenkyj-prynts-ta-majster-klas-zi-stvo/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Дитяча субота для дітей віком від 5 років. Читання казки «Маленький принц» та майстер-клас зі створення паперової троянди

Дитяча субота для дітей віком від 5 років. Читання казки «Маленький принц» та майстер-клас зі створення паперової троянди

Книгарня «Є» запрошує дітей віком від 5 років та їх батьків на читання казки відомого французького письменника Антуана де Сент-Екзюпері «Маленький принц».

Казка, що є однією з найвідоміших у світі, має безліч перекладів та екранізацій. Вона зачаровує своєю емоційністю та щирістю, як дорослих, так і дітей.

Маленька книжка, що написана незадовго до загибелі Екзюпері, зовсім не схожа на інші книжки-казки. «Дитяча» казка Екзюпері мудра і людяна. Вона про мужність і просту мудрість дитячої душі, такі важливі «недитячі» поняття, як життя і смерть, любов і відповідальність, дружба і вірність. А також про те, що всі дорослі були колись дітьми, але чогось завжди про це забувають.

Після прочитання казки спробуємо створити одного з маленьких героїв казки - троянду, квітки, яку так обожнював Маленький Принц.

Вхід вільний.

Адреса: Дніпро, проспект Д.Яворницького, 55 20.04.2019 12:00
Учасники: 1
  • - Олена Юрчук
0
Поділитись

Тіільки зараз!

Знижка -25% на ВСЕ

Промокод діє до 18:00 24.11.2020

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту

Отримай знижку -25%