Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/dnipro/dytyacha-subota-dlya-ditej-vid-7-rokiv-perehlyad-ta-obhovorennya-filmu-molli-mun-i-charivnyj-pidruch/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Дитяча субота для дітей від 7 років. Перегляд та обговорення фільму «Моллі Мун і чарівний підручник гіпнозу» (реж. Крістофер Н. Роулі)

Дитяча субота для дітей від 7 років. Перегляд та обговорення фільму «Моллі Мун і чарівний підручник гіпнозу» (реж. Крістофер Н. Роулі)

Книгарня «Є» та «Чілдрен Кінофест» запрошують батьків та дітей віком від 7 років на перегляд та обговорення фільму «Моллі Мун і чарівний підручник гіпнозу» (реж. Крістофер Н. Роулі; Великобританія; 2015; 98 хв).

Головна героїня фільму – Моллі Мун, сирота, яка мешкає у дитячому будинку. Його директриса Міс Аддерстоун забороняє співати, висміює солодощі та телевізор, а також мучить вихованців, змушуючи їсти рибний суп протягом тижня. З ледь слабкою надією на усиновлення Молі з кращим другом Роккі вирушають до бібліотеки, аби втамувати таємну любов до книг. Її життя різко змінюється, коли вона знаходить там інтригуючу книгу – «Гіпнотизм – стародавнє мистецтво», що написана таємничим майстром гіпнотизером – доктором Логаном. Тут і починається захоплююча мандрівка. Моллі та її грайливий мопс Петула вирушають у велике місто, щоб знайти Роккі і повернути його до Різдва. Адже напередодні її друга всиновили, і він тепер мешкає у столиці. Там, новоосвоєні сили переконання допомагають Моллі отримати номер люкс у готелі та модні речі для неї та цуценя. Вона також використовує можливість прославитися, змістивши Давіну, зіпсовану дитячу зірку, аби стати найпопулярнішою дитячою співачкою, незважаючи на те, що Моллі абсолютно не вміє співати. Тим часом за дівчинкою вирушає наївний шахрай Ноктман, аби відібрати чарівну книгу.

Обов’язкова реєстрація за номером 093 535 51 76.

Вхід вільний.

Адреса: Дніпро, вул. Глінки, 15 (вхід з Європейської площі) 21.04.2018 13:00 0
Поділитись