Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/dnipro/dytyacha-subota-dlya-ditej-vid-7-rokiv-chytannya-knyzhky-oksany-buly-zubr-shukaye-hnizdo-ta-majster-/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Дитяча субота для дітей від 7 років. Читання книжки Оксани Були «Зубр шукає гніздо» та майстер-клас з виготовлення маленької годівнички для пташок

Дитяча субота для дітей від 7 років. Читання книжки Оксани Були «Зубр шукає гніздо» та майстер-клас з виготовлення маленької годівнички для пташок

Книгарня «Є» запрошує дітей віком від 7 років та їхніх батьків на читання книжки Оксани Були «Зубр шукає гніздо» («Видавництво Старого Лева») та майстер-клас з виготовлення маленької годівнички для пташок.

«Зубр шукає гніздо» – яскрава та цікава книжечка Оксани Були, головними героями якої є дивовижні туконі, які порядкують усіма важливими справами у лісі. Ось і зараз вони готуються відвідати звірів, які взимку лягають спати. Туконі вкладають їх у ліжечка і дбають, щоб нікому нічого не бракувало. Але є звірі, які взимку не сплять. Зубр звик блукати у снігах в пошуках їжі. Він навіть не підозрював, що можна спокійно собі дрімати в барлозі, коли надворі мороз. Допоки одного дня не зустрів ведмедя, який саме готувався заснути… Що вийшло з цієї зустрічі, а також про вміння слухати себе й інших, розповідає ця тепла й зворушлива історія про зубра – перша книжка серії оповідок про мешканців лісу.

Крім читання цікавих книжечок, восени слід подумати про наших друзів-пташок і допомогти їм перезимувати у найбільш морозні дні. Протягом майстер-класу ми зробимо годівничку для пташок за вашим вікном.

Реєстрація за телефоном 093 535 51 76.

Телефон: (056) 732-13-92.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Адреса: Дніпро, вул. Глінки, 15 (вхід з Європейської площі) 23.09.2017 13:00
Учасники: 1
  • - Олена Юрчук
0
Поділитись
Отримай знижку