Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/dnipro/dytyacha-subota-dlya-ditej-vid-5-rokiv-piznavalna-chytanka-za-knyzhkamy-oskara-brenif-ye-khto-ya-ta-/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Дитяча субота для дітей від 5 років. Пізнавальна читанка за книжками Оскара Бреніф’є «Хто я?» та «Що добре, а що погано?»

Дитяча субота для дітей від 5 років. Пізнавальна читанка за книжками Оскара Бреніф’є «Хто я?» та «Що добре, а що погано?»

Книгарня «Є» та видавництво «Маміно» запрошують дітей віком від 5 років на пізнавальну читанку книжок відомого французького філософа Оскара Бреніф’є «Хто я?» та «Що добре, а що погано?», що відбудеться 26 січня. Початок – о 13:00.

Оскар Бреніф’є – французький філософ, революціонер у галузі освіти та майстер незручних запитань. Він пропонує дорослим не давати дітям готові відповіді, а змалечку розвивати в них здатність думати, аналізувати та знаходити відповіді самостійно. Чи треба з усіма поводитися приязно? Хто має першим виявляти приязність: ти чи інші? Навіщо ти взагалі намагаєшся бути приязним? Чи подобається тобі дорослішати? Чи ти хочеш знову стати малюком і ні за що не відповідати? Та хіба можна повернути час навспак? І невже тобі не цікаво рости й змінюватися?

На ці, та багато інших питань спробуємо відповісти разом з малими читачами, за допомогою серії книжок «Мистецтво мислити» будемо відшукувати відповіді у собі та людях, що нас оточують. Корисно для малюків та їхніх батьків.

Вхід вільний.

Адреса: Дніпро, проспект Д.Яворницького, 55 26.01.2019 13:00 0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 10% на ВСЕ

Діє до 11:00 27.10.2020

Промокод: YE10

*діє на 99% асортименту

Отримай знижку 10%