Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/dnipro/dytyacha-subota-dlya-ditej-vid-2-rokiv-chytannya-knyzhky-galyny-vdovychenko-zasynaj-prokydajsya-ta-m/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Дитяча субота для дітей від 2 років. Читання книжки Галини Вдовиченко «Засинай. Прокидайся» та майстер-клас зі створення аплікації  «Своя зупинка під вербою»

Дитяча субота для дітей від 2 років. Читання книжки Галини Вдовиченко «Засинай. Прокидайся» та майстер-клас зі створення аплікації «Своя зупинка під вербою»

Книгарня «Є» запрошує малят віком від 2 років та їхніх батьків на читання книжки Галини Вдовиченко «Засинай. Прокидайся» («Видавництво Старого Лева») та майстер-клас зі створення аплікації «Своя зупинка під вербою».

«Засинай. Прокидайся» – чотири короткі історії відомої письменниці Галини Вдовиченко для наймолодших читачів. Одні з них слід читати дітям на спокійний сон, а інші – на гарне радісне прокидання і зустріч нового дня. Це книжка-перевертайка – її можна розгорнути і читати з обох сторін. З однієї сторони –«Засинай» – дві історії: про те, як засинають машинки, і про Лялечку, яка казала, що ніколи-преніколи не спить. З іншого боку – «Прокидайся» – діти зустрінуть тих самих героїв, але вже вранці. Прекрасні ілюстрації до книжки створила художниця Віолетта Борігард.

Реєстрація за телефоном 093 535 51 76.

Вхід вільний.

Адреса: Дніпро, вул. Глінки, 15 (вхід з Європейської площі) 17.02.2018 10:30 0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -35% майже на ВСЕ

Діє до 16:00 12.05.2021

Промокод: 35-READ

*діє на 85% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 35%