Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/osoblyva-dumka/knyzhky-yaki-ya-radzhu-chytaty-pidlitkam/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Книжки, які я раджу читати підліткам

14.04.2021
Відгук

Автор про себе:

Продавець-консультант запорізької книгарні «Є», трішки автор, трішки музикант, філолог.

Сьогодні будь-кому неймовірно складно розібратися в шаленому потоці книг, що, на щастя, такі різні і по-своєму особливі. Як іще не підготовленому читачеві розібратися в них, з’ясувавши, яка книга має сподобатися більше, а яка менше? 

Цей список із 5 книг створений спеціально для того, аби на прикладах декількох абсолютно різних за наповненням і тематикою історій показати, наскільки ж важливим і цікавим може бути читання, і що не варто боятися оступитися, вибравши з-поміж багатьох книг не ту, адже кожна з них насправді унікальна!

вуличний кіт на ім'я боб.pngДжеймс Бовен «Вуличний кіт на ім'я Боб»

Це – глибоко витончена і неймовірна добра історія про вуличного музиканта, душевні поривання якого врятував звичайнісінький собі кіт.

Сюжет, «списаний» автором з особистого життя, попри свою простоту, не може не вразити емоційною складовою.

Читати цей твір - суцільне задоволення! Аж дивно, наскільки б, здавалося, похмуру історію порятунку від зловживання шкідливих речовин можна описати з такою ніжністю і елегантністю.

2(3).jpgСьюзін Нільсен «Усі ми з молекул»

Ця книга, що оповідає нам про зведених брата-ботаніка та сестру «королеву випускного балу», вкотре доводить одну просту істину – усі люди, безперечно, різні, але в усіх є якісь спільні проблеми чи бодай крихта однакових інтересів, що не може не об’єднувати. 

Так, ці двоє підлітків, що, можливо б, ніколи й не зустрілися, після одруження їхніх батьків мають навчитися вживатися між собою. Головне, при цьому, пам’ятаючи – що люди далеко не ідеальні, і тільки вірність і взаємодопомога може об’єднувати. Такий урок цієї історії.

928 миль від дому.jpgКім Слейтер «928 миль від дому»

Ця книга, попри свою сюжетну схожість з попередньою, аж ніяк не має права бути зарахованою до так званих «копій». 

Звісно, історія дещо знайома – юний мрійник-кіношник одного разу опиняється в ситуації, коли батько приводить додому його нову маму та брата. Одначе, тут 14-літній Калум починає розуміти, що його одноліток має якусь таємницю.

Тож, наділений гарною уявою, як і належить майбутньому сценаристу, хлопець починає своє розслідування. Поміж іншим, авторці вдається підняти такі надзвичайно актуальні на сьогодні теми, як дискримінація, булінг, ксенофобія та упередження…

4(1).jpgҐарі Полсен «Сокира»

Ця книга для тих, кому окрім звичної авантюрної історії хочеться відчути у книзі глибинний підтекст.

Ця історія, що подеколи відгукується впливом «Мауглі» розповідає нам про блукання самотнього Браяна Робсона в темних хащах безлюдної тайги.

Окрім цього – ця фантастична розповідь підкріплена висвітленням фундаментальних тем: становлення особисті, віра в свої сили, відвага і питання дорослішання. Захоплює і не відпускає до кінця!

5(2).jpgДжеральд Даррелл «Птахи, звірі та родичі»

Завершити цю підбірку хотілося б старою доброю класикою! Це – просто чарівно добрі, милі і захоплюючі історії про добро до навколишнього світу, про співіснування людей з тваринами, та й з усім оточуючим. Постать Даррелла не може не викликати захоплення! Він був справжнім мрійником, людиною з добрим серцем, що змогла перенести усю свою любов на сторінки книг, які при читанні постійно супроводжуються усмішкою, настільки щирою і відкритою, й настільки рідкісною у повсякденному житті…

Читайте також:

Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Подарунок для книголюбів

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%