Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/novyny-knyzhkovogo-svitu/znimayut-novyj-serial-za-motyvamy-volodarya-persniv/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Знімають новий серіал за мотивами “Володаря перснів”

25.01.2022
Відгук

Нова екранізація за мотивами легендарного твору Джона Роналда Руела Толкіна “Володар перснів” перенесе глядача в часи, що передували подіям, описаним у романі.

Це буде приквел до історії про героїчні легенди легендарної Другої ери історії Середзем’я. На ютуб-каналі Amazon Prime Video вже з'явився тизер до екранізації. “Володар перснів: Кільця влади” - саме таку назву матиме майбутній серіал. Передбачається, що картина матиме п'ять сезонів. Це приквел кінотрилогії Пітера Джексона 2001-2003 років. 

Прем'єру фільму заплановано 2 вересня 2022.

Раніше ми повідомляли, що вийде книжка Джона Толкіна про світ Середзем’я.

На сайті Книгарні “Є” можна купити такі книги Джона Толкіна: “Володар перснів. Братство персня”, “Сильмариліон”, “Володар перснів. Повернення короля”, “Володар перснів. Дві вежі”, “Сказання з небезпечного королівства”, “Падіння Артура”, “Діти Гуріна”, “Берен і Лутієн”, “Листи Різдвяного Діда”, “Легенда про Сіґурда і Ґудрун”, “The Hobbit”, “The Hobbit”, “The Hobbit (Pocket Edition)”, “The Hobbit”, “The Fall of Arthur”, “The Children of Hurin”, “Finn and Hengest”, “Tree and Leaf”, “The Monsters and the Critics (And Other Essays)”.

Читайте також:

Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту