Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/novyny-knyzhkovogo-svitu/zhadan-i-holosy-poetiv-teper-u-vilnomu-dostupi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Жадан і голоси поетів тепер у вільному доступі

09.11.2021
Відгук

Голоси українських поетів зазвучали в музичному альбомі “Фокстроти: Жадан/Гуржи”. Альбом є творчим експериментом Літературної Лабораторії в межах проєкту про український футуризм “Футуромарення”. У десяти композиціях альбому, доповнених з анімацією, можна почути голоси багатьох відомих митців минулого й сучасності: Миколи Бажана, Михайля Семенка, Гео Шкурупія, Павла Тичини, Олекси Влизька, Філіппо Томмазо Марінетті, Володимира Сосюри, Раїси Троянкер, Наталі Ужвій, Леоніда Первомайського, Сергія Жадана та інших.

“Ми – Юрій Гуржи та Сергій Жадан – опинилися перед викликом, який самі для себе й створили. Ми наспівали підручник із української літератури. Сьогодні ви почуєте музичну історію, яка, на жаль, не сталася за життя поетів, чиї слова ми співаємо. Але, як відомо, поети вміють слухати і по смерті. Тож хай ця подорож триває і для них” - говорять ініціатори й учасники проєкту у вступному слові до альбому.

Кураторкою проєкту є Оксана Щур. Задум реалізовано за підтримки Українського культурного фонду.

Ознайомитися із альбомом “Фокстроти: Жадан/Гуржи” можна на ютуб-каналі Мистецького арсеналу, де всі пісні  у вільному доступі.

Нещодавно ми повідомляли, що Сергій Жадан отримав премію Дерека Волкотта.

Раніше ми інформували, що “Новий правопис” Сергія Жадана увійшов до короткого списку The Derek Walcott Prize for Poetry 2020 разом з двадцятьма іншими претендентами.

Також “Новий правопис” Сергія Жадана потрапив у фінал премії Американського ПЕН.

Нагадаємо, що впродовж карантину чотири книги Сергія Жадана було перекладено іноземними мовами

У Книгарні “Є” можна придбати такі книги Сергія Жадана: “Хлібне перемир'я. П'єса”, “Список кораблів”, “Антена”, “Бийся за неї. Книжка-комікс-CD”, “Інтернат”, “Тамплієри”, “Депеш Мод.Ще одна розмова”, “Життя Марії”, “Пливи, рибо,пливи”, “Біґ Мак. Перезавантаження”.

Також на сайті Книгарні “Є” можна придбати книгу Івана Дзюби “Чорний романтик Сергій Жадан”, яка розповідає про творчість Сергія Жадана.


Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image