Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/novyny-knyzhkovogo-svitu/za-romanom-andriya-kokotyukhy-znimut-film/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

За романом Андрія Кокотюхи знімуть фільм

21.10.2021
Відгук

За твором “Повний місяць” Андрія Кокотюхи знімуть одноіменну стрічку. Планується, що це буде гостросюжетна повнометражна картина, ретро-трилер, події якого відбуваються навесні 1944 року на Поділлі. Доля закидає у невеличке містечко втікача з ГУЛАГУ Ігоря Вовка, який шукає свою родину. Червона армія на той час уже вигнала з краю гітлерівську й поновила радянську владу. Але визволення не сталося, – НКВД зайняло місце гестапо, і люди знову відчули на собі тиск репресивної системи. На фоні цього у містечку відбуваються загадкові злочини, за розслідування котрих і береться головний герой. Містом ходять чутки, що вбивцею є перевертень… З'ясовуючи всі загадкові обставини, Ігор Вовк приходить до приголомшливого відкриття… 

Зйомки фільму здійснюються за сценарієм Андрія Кокотюхи, а сам проєкт реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

Нещодавно ми повідомляли, що за книгою Андрія Кокотюхи зняли фільмЧервоний. Без лінії фронту”, і що письменник випустить книгу “Третій рівень”.

На сайті Книгарні “Є” можна купити такі книги Андрія Кокотюхи: “Вигнанець і навчена відьма”, “Читальня: Рівень 3. Не той хлопчик”, “Таємне джерело: роман”, “Глубокая вода”, “Червоний. Без лінії фронту”, “Останній контракт: кримінальний роман”, “Називай мене Мері…”, “Легенда про Безголового”, “Темна вода”, “Покоління сміливих. Україна. 25 років незалежності”, “Біла ніч”, “Третій рівень”.

Читайте також: