Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/novyny-knyzhkovogo-svitu/yurij-andrukhovych-stvoryt-tekst-dlya-dyktantu-natsionalnoyi-yednosti/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Юрій Андрухович створить текст для диктанту національної єдності

19.10.2021
Відгук

Радіодиктант національної єдності цього року підготує і прочитає відомий український письменник Юрій Андрухович. Як повідомляють організатори проєкту, саме таким був вибір радіослухачів. 

Тему цьогорічного диктанту оголосять трохи згодом. 

Нагадаємо, що Радіодиктант національної єдності є щорічною подією, започаткованою у 2000 році Українським радіо до Дня української писемності та мови, що традиційно відзначається 9 листопада. 

Цього року Радіодиктант під диктовку Юрія Андруховича можна буде написати 9 листопада з 10:00 до 11:00. Зокрема, трансляція диктанту відбуватиметься у вказаний час на  хвилях “Українського радіо”, Радіо Культура; на телеканалах Перший, UA Культура; а також на ютуб-каналах і фейсбук-сторінці UA: Першого, фейсбук-сторінки Суспільного мовлення та регіональних філій Суспільного.

На сайті Книгарні “Є” можна купити такі книги Юрія Андруховича: “QR Book: Рекреації”, “Лексикон інтимних міст”, “Тут похований Фантомас”, “Листи в Україну”, “Коханці Юстиції”, “Радіо Ніч”, “ВОРОХТАРІУМ: Літературний тріалог з діалогом і монологами”, “Таємниця. Замість роману”.

Читайте також: