Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/novyny-knyzhkovogo-svitu/vykhodyt-film-za-motyvamy-knyhy-nataliyi-gurnytskoyi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Виходить фільм за мотивами книги Наталії Гурницької

07.12.2021
Відгук

У грудні заплановано вихід стрічки “Кава з кардамоном”, знятої за мотивами роману Наталії Гурницької “Мелодія кави у тональності кардамону”. 

Серіал вийде на каналі СТБ 20 грудня. «Кава з кардамоном» – це перша історична драма з провокаційним підтекстом. Сама книга пронизана палкими почуттями, і екранізація передає ці емоції глядачам. Одну з головних ролей зіграв відомий польський актор Павло Делонг», - йдеться в повідомленні на офіційній сторінці стрічки у Facebook.

У центрі сюжету - драматична історія забороненого кохання юної дівчини до набагато старшого за неї одруженого польського шляхтича, яка розгортається в атмосфері Львова ХІХ сторіччя! Що це - мінлива пристрасть чи справжні почуття? Для неї - це перше кохання, для нього - мабуть, уже й останнє...Чи отримають закохані шанс змінити власну долю, залишитись разом і чи взагалі можливо побудувати щастя, балансуючи на краю прірви та порушуючи всі можливі заборони?

Раніше ми повідомляли, що “Мелодія кави у тональності кардамону” Наталії Гурницької буде екранізована.

На сайті Книгарні “Є” можна купити такі книги Наталії Гурницької: “Багряний колір вічності“, “Мелодія кави в тональності сподівання”, “Мелодія кави у тональності кардамону”.

Читайте також:

Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Знижки до дня Конституції

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%