Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/novyny-knyzhkovogo-svitu/vyjshly-filmy-pro-ivana-dzyubu-nadiyu-svitlychnu-mykhajlynu-kotsyubynsku/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Вийшли фільми про Івана Дзюбу, Надію Світличну, Михайлину Коцюбинську

19.01.2022
Відгук

Серія документальних стрічок про українських дисидентів була презентована 12 січня цього року - у день, в який 1972 року почалися хвилі масових арештів українських дисидентів радянською владою, які у самвидаві назвали “великим погромом”.

Згодом, вже у 1975 з ініціативи В’ячеслава Чорновола дисиденти почали відзначати цю дату як День українського політв’язня.

Автором проєкту є спеціалістка УІНП Любов Крупник, а його ведучим — журналіст Вахтанг Кіпіані.

На даний момент вийшли документальні фільми про Івана Дзюбу, Надію Світличну, Михайлину Коцюбинську. Стрічки можна переглянути у мережі у вільному доступі YouTube-каналі УІНП. 

Іван Дзюба є автором багатьох книг, більшість з яких можна купити на сайті Книгарні "Є":  “Чорний романтик. Сергій Жадан”, “У літературі й навколо”, “Право на сміх. Антологія сатири і гумору української діаспори. Кн. 1. Часопис «Лис Микита» 1948-1985”, “Право на сміх. Антологія сатири і гумору української діаспори. Кн. 2. Гумористика «Мітли» і «Комара»”, “Не окремо взяте життя”, “З криниці літ. Том 2”, “З криниці літ. Том 3”, “На трьох континентах. Книга 1”, “Шевченко серед поетів світу”.

Також на сайті Книгарні “Є” можна купити книгу Надії Частакової про Івана Дзюбу “Іван Дзюба: Дух і творчість”.

На сайті Книгарні “Є” можна купити книгу “Василь Стус: Поет і громадянин. Книга спогадів та роздумів”, в якій є студія Михайлини Коцюбинської. Також на сайті Книгарні “Є” можна замовити книгу про життя і творчість Михайлини Коцюбинської “У мерехтінні найдорожчих лиць. Згадуючи Михайлину Коцюбинську”.

Фото на банері взято із сайту istpravda.com.ua.


Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image