Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/novyny-knyzhkovogo-svitu/vyjshla-nova-knyzhka-oksany-zabuzhko/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Вийшла нова книжка Оксани Забужко

29.03.2021
Відгук

“Як рубали вишневий сад, або Довга дорога з Бад-Емса” - саме таку назву має нова книжка Оксани Забужко, що побачила світ у видавництві “Комора”. Новинка присвячена пам'яті архіваріуса Української Вільної академії Наук у Нью-Йорку Оксани Міяковської-Радиш (1919–2020).

Оксана Забужко звертається до свого улюбленого жанру — міксу мемуару, літературознавчої розвідки та інтелектуального детективу. Читачеві пропонується пройти захопливим маршрутом завдовжки в півтора століття, від сімейної світлини в нью-йоркській вітальні — до українського Таганрога і дитячих вистав «Москаля-чарівника» в домі Чехових, щоб знайти відповідь на одне з головних питань сьогодення: за які уроки історії, пропущені в XIX столітті, Україна змушена розплачуватися ще і в XXI?

Нещодавно ми повідомляли, що Українська письменниця Оксана Забужко cтане гостею Міжнародного фестивалю Time of the Writer.

Оксана Забужко разом із видавництвом “Комора” та “Urban Space 500” започаткували літературний салон “Клуб бібліофагів”.

Нагадаємо, що Оксана Забужко за книжку “Планета полин” була відзначена премією Книга року ВВС-2020 в номінації “Есеїстика”.

На сайті Книгарні “Є” можна купити такі книги Оксани Забужко: “Планета Полин. Вибрані есеї”, “Notre Dame d’Ukraine: Українка в конфлікті міфологій”, “Після третього дзвінка вхід до зали забороняється”, “Польові дослідження з українського сексу”, “І знов я влізаю в танк…”, “Український палімпсест. Оксана Забужко у розмові з Ізою Хруслінською”, “Вірші: 1980-2013”, “Шевченків міф Оксани Забужко та його критики”.

Фото взято з офіційної сторінки Оксани Забужко у Фейсбук.


Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image