Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/novyny-knyzhkovogo-svitu/vse-pro-28-lvivskyj-forum-vydavtsiv-daty-tsyfry-mista-novi-uchasnyky/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Все про 28 Львівський форум видавців: дати, цифри, міста, нові учасники

14.09.2021
Відгук

Завтра розпочне свою роботу наймасштабніша подія для письменників, видавців і читачів - Львівський BookForum. Як ми нещодавно інформували, Львівський книжковий ярмарок відбудеться наживо і налічуватиме 400 подій.

Львівський міжнародний Форум видавців відбуватиметься з 15 - по 19 вересня у Львівському Палаці мистецтв, де буде розташовано 146 стендів, 150 стендів на території Палацу Потоцьких та проспекті Свободи, а також 11 інших локацій у центрі міста. 

На відвідувачів чекатимуть близько 200 учасників з таких міст: Вінниця, Дніпро, Житомир, Івано-Франківськ, Київ, Луцьк, Львів, Мукачево, Одеса, Рівне, Тернопіль, Харків, Хмельницький, Черкаси, Біла Церква, Ужгород, Полтава, Суми та Чернівці.

Крім традиційних учасників Львівського форуму видавців, буде представлено чимало нових видавництв, які братимуть участь вперше: «Віхола», «Чорна гора», «Смакі», «IST Publishing», «Bookraine», «IPIO». 

Раніше ми повідомляли, що Львівський форум видавців оголосив дати ,куратора і фокусну тему. Фокусною темою 28 BookForum є “Гра в дорослішання: як ми зростаємо незалежними”. Куратором фокусної теми стане відомий український перекладач та літературознавець Юрко Прохасько.

Читайте також:

Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку