Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/novyny-knyzhkovogo-svitu/vidkrylas-vystavka-kartyn-kateryny-kosyanenko-z-artbuku-spysok-korabliv-serhiya-zhadana/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Відкрилась виставка картин Катерини Косьяненко з артбуку “Список кораблів” Сергія Жадана

27.07.2021
Відгук

28 липня у Національному художньому музеї України розпочала роботу виставка картин Катерини Косьяненко,  якими ілюстроване видання поезії Сергія Жадана “Список кораблів”. Це збірка віршів, що побачила світ у 2020 році у видавництві MERIDIAN CZERNOWITZ та вміщує 60 творів. Це видання ілюстровано девꞌятьма картинами Катерини Косьяненко, сім з яких художниця створила спеціально для артбуку “Список кораблів”.

Виставка працюватиме до 8 серпня включно.

Нещодавно ми інформували, що “Новий правопис” Сергія Жадана увійшов до короткого списку The Derek Walcott Prize for Poetry 2020 разом з двадцятьма іншими претендентами і що письменник отримав премію імені Дерека Волкотта.

Також “Новий правопис” Сергія Жадана потрапив у фінал премії Американського ПЕН.

Нагадаємо, що впродовж карантину чотири книги Сергія Жадана було перекладено іноземними мовами

У Книгарні “Є” можна придбати такі книги Сергія Жадана: “Хлібне перемир'я. П'єса”, “Список кораблів”, “Антена”, “Бийся за неї. Книжка-комікс-CD”, “Інтернат”, “Тамплієри”, “Депеш Мод.Ще одна розмова”, “Життя Марії”, “Пливи, рибо,пливи”, “Біґ Мак. Перезавантаження”.

Також на сайті Книгарні “Є” можна придбати книгу Івана Дзюби “Чорний романтик Сергій Жадан”, яка розповідає про творчість Сергія Жадана.


Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image