Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/novyny-knyzhkovogo-svitu/v-ukrayini-vidkryto-pam-yatnyk-onore-de-balzaku-ta-evelini-ganskij/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

В Україні відкрито пам’ятник Оноре де Бальзаку та Евеліні Ганській

29.12.2021
Відгук

Нещодавно було відкрито монумент Оноре де Бальзаку та його дружині Евеліні Ганській. Пам’ятник встановлено у селі Верхівня, що на Житомирщині. Саме там свого часу подружжя проживало впродовж 1847-1850 років. Нині маєток - це пам’ятка історії, архітектури та садово-паркової культури кінця XVIII – початку XIX століття.

site_630_360_1639129139-537.jpg

Монумент виготовлений із червоного граніту і складається із двох стел із зображенням Евеліни Ганської та Оноре де Бальзака. На обох стелах викарбувано фрагменти із листування Оноре де Бальзака та Евеліни Ганської. Про це повідомила директорка Літературно-меморіального музею Оноре де Бальзака Олена Маківчук.

На сайті Книгарні “Є” можна купити такі книги Оноре де Бальзака: “Філософські етюди (Бібліотека світової літератури)”, “Батько Горіо. Графічний роман”, “Пустотливі оповіді”, “Етюди про звичаї (Бібліотека світової літератури)”,  “Розкоші і злидні куртизанок: Роман. Серія "Голоси Європи"”, “Утраченные иллюзии (Мировая классика)”, “Блеск и нищета куртизанок”, “Батько Горіо”, “Евгения Гранде”, “Eugenie Grandet”, “The Atheist's Mass”.  

Фото Олени Маківчук

Читайте також:

Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту