Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/novyny-knyzhkovogo-svitu/tvory-tarasa-shevchenka-i-shandora-petefi-vydaly-shryftom-brajlya/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Твори Тараса Шевченка і Шандора Петефі видали шрифтом Брайля

12.01.2022
Відгук

З нагоди 30-річчя Незалежності України в Угорщині побачила світ унікальна книга, видана шрифтом Брайля. Це україномовна збірка «Апостоли свободи», до якої ввійшли поезії видатних національних поетів України та Угорщини - Тараса Шевченка і Шандора Петефі. Книга вийшла у двох томах і сформована за принципом універсального дизайну, адаптованого для читачів із важкими порушеннями зору. Про це повідомила на сторінці у Facebook видавчиня й упорядниця україномовних книжок шрифтом Брайля в Угорщині Уляна Княгинецька.

«Вірші Тараса Шевченка і Шандора Петефі краще за будь-який підручник розкажуть про національно-визвольну боротьбу двох народів, пов’язаних нерозривними історичними та культурними узами. Діалог поетів насправді є діалогом українського та угорського народів, ствердженням спільних цінностей демократії та свободи, вшануванням боротьби народів за кращу долю, за право бути вільними та незалежними», – зазначила Уляна Княгинецька.

Нещодавно ми повідомляли, що у Нью-Джерсі на честь Тараса Шевченка названо вулицю.

Також ми писали, що Тараса Шевченка стилізували під The Beatles,  а також про те, якою буде Шевченкова книжкова закладка-2021.

Нагадаємо, що вийшов на великий екран фільм про Тараса Шевченка “Тарас.Повернення”, а також фільм “Безславні кріпаки”, в якому самурай Акайо і Тарас Шевченко рятують Україну.

На сайті Книгарні “Є” можна купити такі книги Тараса Шевченка: “Кобзар”, “Вибрані твори”, “Кобзар. Вибрані твори: видання-білінгва”, “Kateryna”, “Дитячий Кобзар”, “Щоденник. 12 червня 1857 - 13 липня 1858”, “Я так її, я так люблю…”, “Нові вірші Пушкіна і Шевченка”, “Кобзар. Повна нецензурована збірка”, “Кобзар”, “Повісті: Художник. Близнюки. Прогулянка із задоволенням та не без моралі”, “Тарас Шевченко - дітям”, “Кобзарик для маленьких патріотів України”.

На сайті Книгарні “Є” можна купити такі книги про Тараса Шевченка: Дмитро Чуб “Живий Шевченко. Невигадані оповіді”, Геннадій Боряк, Людмила Демченко “Слідчо-наглядові Тараса Шевченко. 1847-1859”,  Григорій Грабович, Михайло Назаренко “Тарас Шевченко в критиці. Том 1 Прижиттєва критика (1839–1861)”, Леонід Ушкалов “Шевченко від А до Я”, Іван Ковальов “Тарас Шевченко і царська цензура. Збірник документів”, Євген Сверстюк “Шевченко понад часом. Есеї”, Олександр Слободян, Оксана Яковина “Тарас Шевченко: істина - некомунікативна реальність”, Іван Дзюба “Тарас Шевченко. Життя і творчість”, Дмитро Степовик “Наслідуючи Христа. Віруючий у Бога Тарас Шевченко”, “ТЕЛЬНЮК: Наш Шевченко. DVD-диск”.


Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Подарунок для книголюбів

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%