Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/novyny-knyzhkovogo-svitu/sprava-vasylya-stusa-z-rishennyam-sudu-na-forzatsakh/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

“Справа Василя Стуса”: з рішенням суду на форзацах

05.11.2020
Відгук

Як ми вже повідомляли раніше, попри заборону Дарницького суду книги Вахтанга Кіпіані “Справа Василя Стуса”, “Vivat” взявся за випуск нового накладу видання. 

Новий наклад скандальної книжки побачив світ на початку листопада. Особливістю книжок цього накладу є публікація рішення Дарницького суду на форзацах щодо її заборони, яка може набути чинності з 18 листопада цього року. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила директорка видавництва “Vivat” Юлія Орлова.

Раніше ми повідомляли що 19 жовтня, Дарницький суд Києва прийняв рішення про заборону книги Вахтанга Кіпіані “Справа Василя Стуса”, з приводу чого  адвокат Вахтанга Кіпіані та адвокати видавництва “Vivat” заявили, що готують апеляцію, а видавництво “Vivat” розпочало друк нового накладу забороненої книжки Вахтанга Кіпіані “Справа Василя Стуса”. При цьому видавництво наголосило, що частина коштів з продажу нового накладу “Справи Василя Стуса” піде на підтримку “Історичної правди”.

Також невдовзі має вийти аудіоверсія забороненої книгиє.

Замовлення книги Вахтанга Кіпіані “Справа Василя Стуса” можна зробити на сайті Книгарні “Є” з 2 по 16 листопада.

Коментарі
Ольга
09.11.2020

Підкажіть будь ласка, замовляли книгу в жовтні, як попереднє замовлення, я можу розраховувати на книгу, чи потрібно перезамовити

Адміністратор
Книжка буде вам відправлена до 16 листопада.


Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image