Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/novyny-knyzhkovogo-svitu/sprava-vasylya-stusa-apelyatsiya-i-video-vid-vivat/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

“Справа Василя Стуса”: апеляція і відео від Vivat

22.02.2021
Відгук

19 лютого Київський апеляційний суд почав розглядати апеляцію щодо заборони книжки Вахтанга Кіпіані «Справа Василя Стуса», що вийшла торік у видавництві Vivat. Заслухавши обидві сторони, суд призначив дату наступного засідання - 19 березня. 

Поряд з тим видавництво Vivat зняло ролик на підтримку книжки, що от-от може стати забороненою. Це антиутопія на кілька хвилин, що дає відповідь на питання, що буде, якщо книжка все-таки буде забороненою.

За сюжетом - книжку продають тихцем з-під поли, як зазвичай поширюють і те, що заборонено.

«Ми зняли маленьку антиутопію про те, що буде, якщо книгу «Справа Василя Стуса» заборонять. Дуже сподіваюсь, що події цього ролика не стануть реальністю». - написала маркетингова директорка Vivat Катерина Аврамчук на своїй сторінці у Facebook.

Ролик-антиутопію можна переглянути на YouTube-каналі видавництва Vivat.

Нагадаємо, що 19 жовтня 2020 року Дарницький районний суд Києва частково задовольнив позов народного депутата Віктора Медведчука до видавництва “Vivat” та історика й журналіста Вахтанга Кіпіані про заборону видання і поширення книжки “Справа Василя Стуса”. Ситуацію прокоментували адвокати Вахтанга Кіпіані та видавництва “Vivat”.

Як ми повідомляли раніше, невдовзі має вийти аудіоверсія книги Вахтанга Кіпіані “Справа Василя Стуса”, а сама книга “Справа Василя Стуса” увійшла до фіналу Шевченківської премії.

На сайті Книгарні “Є” можна купити книгу Вахтанга Кіпіані “Справа Василя Стуса”.


Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image