Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/novyny-knyzhkovogo-svitu/she-fest-2021-oholosyv-prohramu-zakhodiv/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Ше.Fest-2021 оголосив програму заходів

05.07.2021
Відгук

Оргкомітет всеукраїнського фестивалю Тараса Шевченка “Ше.Fest” оприлюднив програму заходів. Цьогоріч фестиваль відбудеться всьоме і це буде 21-22 серпня. Місце проведення заходу є незмінним - село Моринці. Гаслом прийдешнього “Ше.Fest” стануть слова Тараса ШЕвченка: “Кохайтеся, чорнобриві”.

На гостей очікують музична сцена, ніч акустичної музики, просвітницька галявина, де виступатимуть письменники, барди, кобзарі, науковці, талановиті гурти. Традиційно відбудеться поетичний батл з визначенням найкращого Ше.Поета фестивалю. Крім того, діятимуть дитяча галявина, ярмарок та наметове містечко. Більш детально про це можна прочитати на сайті фестивалю.

Ідея фестивалю – оновлення і популяризація постаті Шевченка. Від початку і донині організатори прагнуть зробити так, щоби Тарас Григорович був завжди модний і актуальний, так само, як і його творчість. “Ше.Fest” – це фестиваль, де кожен може побачити в Шевченкові не лише звичний образ пророка, а бунтаря, неформала своєї епохи і водночас – надзвичайного генія. Українського і сучасного, близького та зрозумілого кожному.

Нагадаємо, що перший “Ше.Fest” відбувся 16-17 серпня 2014 року в селі Моринці і був приурочений до 200-річчя Тараса Шевченка. 

Тим часом, на сайті Книгарні “Є” можна купити чимало книжок Тараса Шевченка, а також видань про його життя і творчість.

На сайті Книгарні “Є” можна купити такі книги Тараса Шевченка: “Кобзар”, “Вибрані твори”, “Кобзар. Вибрані твори: видання-білінгва”, “Kateryna”, “Дитячий Кобзар”, “Щоденник. 12 червня 1857 - 13 липня 1858”, “Я так її, я так люблю…”, “Нові вірші Пушкіна і Шевченка”, “Кобзар. Повна нецензурована збірка”, “Кобзар”, “Повісті: Художник. Близнюки. Прогулянка із задоволенням та не без моралі”, “Тарас Шевченко - дітям”, “Кобзарик для маленьких патріотів України”.

На сайті Книгарні “Є” можна купити такі книги про Тараса Шевченка: Дмитро Чуб “Живий Шевченко. Невигадані оповіді”, Геннадій Боряк, Людмила Демченко “Слідчо-наглядові Тараса Шевченко. 1847-1859”,  Григорій Грабович, Михайло Назаренко “Тарас Шевченко в критиці. Том 1 Прижиттєва критика (1839–1861)”, Леонід Ушкалов “Шевченко від А до Я”, Іван Ковальов “Тарас Шевченко і царська цензура. Збірник документів”, Євген Сверстюк “Шевченко понад часом. Есеї”, Олександр Слободян, Оксана Яковина “Тарас Шевченко: істина - некомунікативна реальність”, Іван Дзюба “Тарас Шевченко. Життя і творчість”, Дмитро Степовик “Наслідуючи Христа. Віруючий у Бога Тарас Шевченко”, “ТЕЛЬНЮК: Наш Шевченко. DVD-диск”.


Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image