Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/novyny-knyzhkovogo-svitu/serhij-zhadan-prezentuye-internat-italijskoyu/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Сергій Жадан презентує “Інтернат” італійською

25.11.2020
Відгук

Нещодавно ми вже повідомляли, що впродовж карантину чотири книги Сергія Жадана було перекладено іноземними мовами

Нині відомий роман Сергія Жадана “Інтернат” видано італійською. У перекладі італійською книжка має назву “Il Convitto”. Новинка побачила світ у видавництві “Voland”. 

Українською роман вийшов у 2017 році. Того ж року “Інтернат” визнано найкращою книгою в номінації “Сучасна українська проза” під час Форуму видавців. 

Книга розповідає про війну на Донбасі й долю молодого вчителя української мови на ім'я Паша, що вирушає до міста, щоб забрати свого племінника з інтернату… 

Публічна презентація італійського перекладу роману відбудеться 28 листопада під час зустрічі з членами Італійської асоціації українознавства (AISU). Захід буде в онлайновому форматі за участю автора. 

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив один з учасників події, голова Християнського товариства українців в Італії Олесь Городецький.

У Книгарні “Є” можна придбати такі книги Сергія Жадана: “Хлібне перемир'я. П'єса”, “Список кораблів”, “Антена”, “Бийся за неї. Книжка-комікс-CD”, “Інтернат”, “Тамплієри”, “Депеш Мод.Ще одна розмова”, “Життя Марії”, “Пливи, рибо,пливи”, “Біґ Мак. Перезавантаження”.

Також на сайті Книгарні “Є” можна придбати книгу Івана Дзюби “Чорний романтик Сергій Жадан”, яка розповідає про творчість Сергія Жадана.


Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image