Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/novyny-knyzhkovogo-svitu/serhij-zhadan-otrymav-premiyu-dereka-volkotta/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Сергій Жадан отримав премію Дерека Волкотта

08.07.2021
Відгук

Збірка вибраних віршів Сергія Жадана “Новий правопис” (A new orthography), яка нещодавно побачила світ у Lost Horse Press, отримала премію імені Дерека Волкотта. премія вручатиметься вдруге з моменту свого заснування. Разом із Сергієм Жаданом відзнаку отримала Канізія Лабрін за збірку “Дісграфк” (“The Dyzgraphxst”).

Літературна премія Дерека Волкотта - The Derek Walcott Prize for Poetry - це відзнака, що присуджується щорічно автору, який не є громадянином США за книжку, видану у минулому році. Премія у розмірі 1000 доларів США вручається видавництвом Arrowsmith Press у партнерстві з Фестивалем Дерека Волкотта та Бостонським театром драматургів. Переможця мають оголосити у червні, а тим часом - у короткому списку разом із Сергієм Жаданом - 19 претендентів.

Нещодавно ми інформували, що “Новий правопис” Сергія Жадана увійшов до короткого списку The Derek Walcott Prize for Poetry 2020 разом з двадцятьма іншими претендентами.

Також “Новий правопис” Сергія Жадана потрапив у фінал премії Американського ПЕН.

Нагадаємо, що впродовж карантину чотири книги Сергія Жадана було перекладено іноземними мовами

У Книгарні “Є” можна придбати такі книги Сергія Жадана: “Хлібне перемир'я. П'єса”, “Список кораблів”, “Антена”, “Бийся за неї. Книжка-комікс-CD”, “Інтернат”, “Тамплієри”, “Депеш Мод.Ще одна розмова”, “Життя Марії”, “Пливи, рибо,пливи”, “Біґ Мак. Перезавантаження”.

Також на сайті Книгарні “Є” можна придбати книгу Івана Дзюби “Чорний романтик Сергій Жадан”, яка розповідає про творчість Сергія Жадана.


Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image