Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/novyny-knyzhkovogo-svitu/rostyslav-semkiv-ta-vira-aheyeva-zapuskayut-proyekt-shaleni-avtorky/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Ростислав Семків та Віра Агеєва запускають проєкт “Шалені авторки”

30.11.2021
Відгук

З 1 грудня стартує проєкт “Шалені авторки”, ідейними ініціаторами якого є письменник, видавець, літературознавець, доцент Національного університету «Києво-Могилянська Академія» Ростислав Семків та викладачка Києво-Могилянської академії, літературознавиця Віра Агеєва. Це буде ютуб-канал, що розповідатиме про українських та зарубіжних письменниць.

«Шалені авторки: жінки, які відмовилися бути другою статтю» - такою є повна назва проєкту, що буде реалізований як серія відеоблогів. Наразі організатори повідомляють, що заплановано 25 блогів. 

Канал створили за підтримки представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні.

На сайті Книгарні “Є” можна купити такі книжки Ростислава Семківа: “Як читати класиків”, “Як писали класики”, “Уроки короля жахів. Як писати горор?”, “Літературна дефіляда. Сучасна українська критика про сучасну українську літературу”, “Драми та інтерпретації”, “ALMA. 32 історії за лаштунками Могилянки”, “Соломонова Червона Зірка”.

На сайті Книгарні “Є” можна купити такі книжки Віри Агеєвої: “За лаштунками імперії. Есеї про українсько-російські культурні відносини”, “Бунтарки: нові жінки і модерна нація”, “Дороги й середохрестя”,  “Довженко без гриму”.


Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image