Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/novyny-knyzhkovogo-svitu/prezentovano-rodove-derevo-try-pokolinnya-slavetnoho-rodu-frankiv/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Презентовано родове дерево “Три покоління славетного роду Франків”

27.08.2020
Відгук

Генеалогічне дерево, у якому відтворено три покоління нащадків відомого поета й прозаїка, літературознавця і публіциста, політичного і громадського діяча Івана Франка, презентували у меморіальній квартирі-музеї письменника у Києві. Проєкт здійснено за ініціативи Роланда Франка, який є єдиним внуком Івана Яковича, що носить його прізвище. Портрети представників славного роду створені українським художником Владом Корнюком. 

Родове Дерево Франків.jpg

На сайті Книгарні “Є” можна купити такі книги Івана Франка: “Сойчине крило. Украдене щастя”, “Перехресні стежки”, “Захар Беркут. У свободі моя сутність”, “Фарбований Лис. Казки”, “Лис Микита”, “Абу-Касимові капці”, “Сотворення світу”, “Коли ще звірі говорили”, “Три міхи хитрощів”, “Ріпка. Стара казка, по-новому розповів Іван Франко, намалювала "Аґрафка", “Іван Франко - дітям”.

На сайті Книгарні “Є” можна купити такі книги про постать і творчість Івана Франка: “На перехресних стежках: Іван Франко та єврейське питання у Галичині”, авторами якої є Алоїз Вольдан та Олаф Терпіц; “Ольга Рошкевич та Іван Франко: Мелодії серця” Тетяни Костенко; “Іван Франко від А до Я” Богдана та Наталії Тихолазів.

Ілюстрацію взято із сайту Міжнародного фонду Івана Франка.


Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image