Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/novyny-knyzhkovogo-svitu/prezentatsiya-novoyi-knyhy-zhadana-vidbudetsya-vzhe-sohodni/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Презентація нової книги Жадана відбудеться вже сьогодні

18.12.2020
Відгук

Раніше ми анонсували вихід спільного проєкту Сергія Жадана та Павла Макова - книжки “Постійне місце проживання”

Сьогодні о 22:00 на Суспільному відбудеться презентація нової книжки Сергія Жадана і Павла Макова “Постійне місце проживання”. Усі охочі дізнатися більше про мистецьке поєднання поезії та графіки на сторінках  “Постійного місця проживання”, можуть зробити це на сайті Суспільне Культура, ютуб-каналі та фейсбук-сторінці телеканалу UA: КУЛЬТУРА. Телеверсію презентації глядачі побачать у п’ятницю, 25 грудня, на телеканалі UA: КУЛЬТУРА та на сайті у розділі "Онлайн".

Автори будуть проводити презентацію книжки особисто. Відомі українські митці - письменник і художник - продемонструють, як можна поєднати вірші та графіку, разом із тим представивши якомога повніше Харків у розрізі 27 років (1993 – 2020). Саме це місто впродовж 27 років було рідним для кожного з митців, хоча жоден із них не народився у Харкові. 

Під час події можна буде ставити питання. Наприкінці заходу Сергій Жадан і Павло Маков визначать атвора кращого питання і подарують йому книжку з автографом.

У Книгарні “Є” можна придбати такі книги Сергія Жадана: “Хлібне перемир'я. П'єса”, “Список кораблів”, “Антена”, “Бийся за неї. Книжка-комікс-CD”, “Інтернат”, “Тамплієри”, “Депеш Мод.Ще одна розмова”, “Життя Марії”, “Пливи, рибо,пливи”, “Біґ Мак. Перезавантаження”.

Також на сайті Книгарні “Є” можна придбати книгу Івана Дзюби “Чорний романтик Сергій Жадан”, яка розповідає про творчість Сергія Жадана.

Фото Ігоря Чекачкова зі сторінки видавництва “IST Publishing” у Facebook


Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image