Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/novyny-knyzhkovogo-svitu/premiya-astrid-lindgren-khto-nominovanyj-vid-ukrayiny/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Премія Астрід Ліндґрен: хто номінований від України

26.10.2021
Відгук

На сайті Меморіальної премії Астрід Ліндґрен (Astrid Lindgren Memorial Award (ALMA) - щорічної  шведської премії за досягнення в літературі для дітей та юнацтва, оприлюднили список номінантів на 2022 рік. Це 282 претенденти, що представляють 71 країну світу. Від України на премію Астрід Ліндґрен висунуто Сашка Дерманського. 

Нагадаємо, Меморіальна премія Астрід Ліндґрен (Astrid Lindgren Memorial Award (ALMA) - це відзнака, що заснована урядом Швеції 2002 року на честь видатної дитячої письменниці Астрід Ліндґрен, з метою посилити інтерес до дитячої літератури у світі та зробити її більш доступною для дітей. Премія вручається щорічно. Призовий фонд – 5 млн шведських крон (приблизно 450 000 євро).

Нещодавно ми повідомляли, що Сашко Дерманський був гостем Харківської резиденції “Слово”.

На сайті Книгарні “Є” можна купити такі книги Сашка Дерманського: “Неперевіршені задачі”, “Малим дітям про все на світі. Енциклопедія в казках”, “Прикольні вірші”, “Чудернацькі вірші”, “Три казкові повісті”, “Чудове Чудовисько. Книга 1”, “Чудове Чудовисько і Погане Поганисько. Книга 3”, “Мері”,“Маляка і Крококовть. Книга 5”, “Казки дракона Омелька”, “KAZKA. В пошуках себе”, “Лімерики”, “Обиральний день”, “Корова часу, або нові пригоди вужа Ониська. Книга 3”, “Стонадцять халеп Остапа Квіточки”, “Бабуся оголошує війну. Книга 2”, “Маляка і велика Маня. Книга 4”, “Нічийний хруль”.


Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image