Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/novyny-knyzhkovogo-svitu/pereklad-knyhy-oksany-zabuzhko-vidznacheno-premiyeyu-aaus/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Переклад книги Оксани Забужко відзначено премією AAUS

11.05.2021
Відгук

Книга Оксани Забужко “Your Ad Could Go Here” (Amazon Crossing, 2020), що містить перекладені англійською тексти з відомої українському читачеві книжки “Після третього дзвінка вхід до зали забороняється” (Комора, 2017), відзначена премією Американської асоціації з українознавчих студій (American Assoiciation for Ukrainian Studies, AAUS). Цією престижною відзнакою оцінена робота перекладачів книжки з української мови на англійську. Нагадаємо, що над перекладом текстів Оксани Забужко працювали Ніна Мюррей, Галина Гринь, Аскольд Мельничук, Марко Царинник та Марта Горбань. 

Завдяки роботі перекладачів англійською зазвучали такі твори з книги: “Сестро, сестро”, “Дівчатка”, “Казка про калинову сопілку”, “Я, Мілена”, “Альбом для Густава”, “Тут могла бути ваша реклама”, “Інструктор із тенісу”, “Після третього дзвінка вхід до зали забороняється”.

Варто наголосити, що American Association for Ukrainian Studies, AAUS - це неприбуткова освітня організація, діяльність котрої спрямована на поширення знань про Україну, популяризацію українознавчих студій. AAUS засновано у 1989 році і до її складу входять науковці, докторанти та студенти, насамперед зі США та Канади, а також окремі члени з Європи, включно з України.

Нещодавно ми повідомляли, що українська письменниця Оксана Забужко cтане гостею Міжнародного фестивалю Time of the Writer.

Нещодавно Оксана Забужко разом із видавництвом “Комора” та “Urban Space 500” започаткували літературний салон “Клуб бібліофагів”.

Нагадаємо, що Оксана Забужко за книжку “Планета полин” була відзначена премією Книга року ВВС-2020 в номінації “Есеїстика”.

На сайті Книгарні “Є” можна купити такі книги Оксани Забужко: “Як рубали вишневий сад, або Довга дорога з Бад-Емса”, “Планета Полин. Вибрані есеї”, “Notre Dame d’Ukraine: Українка в конфлікті міфологій”, “Після третього дзвінка вхід до зали забороняється”, “Польові дослідження з українського сексу”, “І знов я влізаю в танк…”, “Український палімпсест. Оксана Забужко у розмові з Ізою Хруслінською”, “Вірші: 1980-2013”, “Шевченків міф Оксани Забужко та його критики”, “Музей покинутих секретів”, “Філософія української ідеї та європейський контекст: франківський період”.

Фото взято з офіційної сторінки Оксани Забужко у Фейсбук.


Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image