Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/novyny-knyzhkovogo-svitu/oksana-zabuzhko-kateryna-kalytko-myroslav-layuk-lyubko-deresh-i-maks-kidruk-tvorytymut-u-misti-natkh/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Оксана Забужко, Катерина Калитко, Мирослав Лаюк, Любко Дереш і Макс Кідрук творитимуть у “Місті натхнення”

17.05.2021
Відгук

Сьогодні розпочала свою роботу літературна резиденція “Місто натхнення”, присвячена 150-річчю з дня народження Лесі Українки. Резиденція працюватиме у Луцьку. 

Участь у цій резиденції  беруть п’ятеро відомих українських письменників: Оксана Забужко, Катерина Калитко, Мирослав Лаюк, Любко Дереш, Макс Кідрук. 

Метою даної акції є популяризація Луцька як мистецького осередку, привабливої туристичної локації, як українського та європейського культурного центру. 

За підсумками роботи літературної резиденції “Місто натхнення” буде видана збірка творів про Луцьк, у яких місто є героєм твору, місцем розгортання подій, середовищем розвитку персонажів. 

Тим часом на сайті Книгарні “Є” можна купити книжки учасників даної літературної резиденції. Зокрема, такі книги Оксани Забужко: “Як рубали вишневий сад, або Довга дорога з Бад-Емса”, “Планета Полин. Вибрані есеї”, “Notre Dame d’Ukraine: Українка в конфлікті міфологій”, “Після третього дзвінка вхід до зали забороняється”, “Польові дослідження з українського сексу”, “І знов я влізаю в танк…”, “Український палімпсест. Оксана Забужко у розмові з Ізою Хруслінською”, “Вірші: 1980-2013”, “Шевченків міф Оксани Забужко та його критики”, “Музей покинутих секретів”, “Філософія української ідеї та європейський контекст: франківський період”.

На сайті Книгарні “Є” можна купити книжки Мирослава Лаюка: “Залізна вода”, “Ківі Ківі”, “Заврик і його молодший брат”, “Світ не створений”, “Троянда”.

На сайті Книгарні “Є” можна купити книжки Любка Дереша: “Спустошення”, “Остання любов Асури Махараджа”.

На сайті Книгарні “Є” можна купити книжки Макса Кідрука: “Доки світло не згасне назавжди”, “Бот. Атакамська криза”, “Не озирайся і мовчи”, “Зазирни у мої сни”, “Заради майбутнього”, “Жорстоке небо”, “Бот. Ґуаякільський парадокс”.

На сайті Книгарні “Є” можна купити книжку Катерини Калитко: “Бунар”.


Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image