Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/novyny-knyzhkovogo-svitu/korol-kuu-kruta-adel-radiant-vyjshly-novi-chastyny-ulyublenykh-istorij/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Король Куу, Крута Адель, Радіант: вийшли нові частини улюблених історій

22.06.2021
Відгук

У видавництві Nasha idea побачили світ продовження уже відомих читачам пригод, героями яких є король Куу, Адель, Радіант. Усі новинки можна купити на сайті Книгарні “Є”.

AD06UA Cover.jpg

Зокрема, вийшов другий том “Король Куу. Том 2. Прокляття золота мумії”, у якому можна дізнатися про те, які пригоди і випробування приносить новий навчальний рік Бену Поулу,  чи вдасться схопити злодіїв Опівнічної ватаги, і яка роль у цьому всьому безстрашної бородатої дівчинки. Нагадаємо, що в першій частині “Король Куу. Том 1” мова йде про те, що Бен Поул у відчайдушній спробі втекти від заклятого ворога Монті Ґраббе натрапляє на вхід до таємничого лісу з гойдалками та водяними гірками. Там він знайомиться з вомбатом Гербертом та неймовірним королем Куу.

AD06UA images 022.jpg

Шанувальники книжки Тоні Валенте “Radiant. Том 2” у новій частині

KOO02 UA 018-019.jpg

Radiant. Том 3” дізнаються більше про пригоди Сета — молодого хлопчину, чаклуна-початківця. Як і всі чарівники, він один із «інфікованих» — тих, кому після контакту із загадковими Немезидами вдалося вижити. Але хлопчина має особливий імунітет до них, тож вирішує стати мисливцем на небезпечних створінь,

KOO02UA Cover-2502 G_Serg_CMYK5.jpg

які раптово з’являються з небес. Разом зі своїми друзями та спільниками він подорожує світом у пошуках батьківщини чудовиськ, яка має назву Радіант.

RA03 1080x1080.jpg

Пригоди невгамовної Адель “Крута Адель. Страшенний талант! Том 6” занурять читачів у всесвіт Крутої Адель,адеж у її оточенні з’явився дехто новенький. Це Оуен, зомбі, якого Адель створила під час одного експерименту. Тепер в Адель непочатий край роботи: наглядати за вічно голодним Оуеном, хуліганити, мучити Аякса, а ще, звісно ж, дошкуляти батькам.

RA03 UA IN a.jpg

Нагадаємо, що на сайті Книгарні “Є” можна купити й інші частини пригод Адель: “Крута Адель. Це добром не скінчиться. Том 1”, “Крута Адель. Жах – це інші. Том 2”, “Крута Адель. Ненавиджу кохання! Том 3”, “Крута Адель. Це не я! Том 4”, “Крута Адель. Геть з дороги, нікчеми! Том 5”.

Читайте також:

Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту