Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/novyny-knyzhkovogo-svitu/garri-potter-i-filosofskyj-kamin-vydano-shryftom-brajlya/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

“Гаррі Поттер і філософський камінь” видано шрифтом Брайля

02.12.2020
Відгук

Книжка про хлопчика-чарівника із легендарного бестселера Джоан Ролінґ нині буде доступною в закладах для навчання дітей з вадами зору, а також в онлайн-бібліотеці Brailem.com.

Видання “Гаррі Поттер і філософський камінь” стало 112 книгою онлайн-бібліотеки творів, написаних шрифтом Брайля.

Підготовка видання була здійснена за рахунок підтримки благодійних фондів та завдяки краудфандингу.

Нещодавно ми повідомляли, що під час відомого аукціону Hansons у Британії книгу Джоан Роулінґ “Гаррі Поттер і філософський камінь” було продано за 60 тисяч фунтів стерлінгів, що становить 77 922,60 доларів США. 

На сайті Книгарні “Є” можна купити такі книги Джоан Ролінґ: “Harry Potter and the Goblet of Fire: Illustrated Edition”,”Fantastic Beasts and Where to Find Them: Illustrated Edition”, “Гаррі Поттер: Історія магії”, “Фантастичні звірі. Злочини Ґріндельвальда. Оригінальний сценарій”, “Квідич крізь віки. Серія "Гаррі Поттер"”, “Harry Potter and the Philosopher's Stone : Illustrated Edition”, “Harry Potter and the Philosopher's Stone”, “Harry Potter and the Prisoner of Azkaban : Illustrated Edition”, “Harry Potter Box Set”, “Гаррі Поттер і в'язень Азкабану. Ілюстроване видання”, “Квідич крізь віки”, “Гаррі Поттер і таємна кімната”, “Гаррі Поттер і смертельні реліквії”, “Гаррі Поттер і Орден Фенікса”, “Гаррі Поттер і напівкровний Принц”, “Гаррі Поттер і в'язень Азкабану”, “Гаррі Поттер і прокляте дитя”.


Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image