Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/novyny-knyzhkovogo-svitu/garri-potter-20-rokiv-potomu/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Гаррі Поттер: 20 років потому

18.11.2021
Відгук

“Harry Potter 20th Anniversary: Return To Hogwarts” (“Двадцята річниця Гаррі Поттера: повернення у Гоґвортс”) - саме таку назву матиме новий фільм, що присвячений двадцятиріччю легендарного персонажа. Вихід картини заплановано на січень 2022 року, а в мережі тим часом у вільному доступі є тизер, доступний на ютуб-каналі HBO Max.

За режисерським задумом, це буде стрічка-ретроспектива. Це розповідь про створення фільму, знятого за мотивами першої книги “Гаррі Поттер і філософський камінь”. Картина презентує спогади та інтерв’ю з акторами всіх восьми фільмів, а саме Ральфа Файнса, Гелени Бонем Картер, Гері Олдмена, Тома Фелтона, Роба Колтрейна, Марка Вільямса та інших. 

Нещодавно ми повідомляли, що британець Гаррі Поттер продав перше видання “Гаррі Поттер і філософський камінь”.

Також ми писали, що під час аукціону Hansons у Британії книгу Джоан Роулінґ “Гаррі Поттер і філософський камінь” було продано за 60 тисяч фунтів стерлінгів, а в Україні цю саму книгу знаменитої саги було видано шрифтом Брайля.

Тим часом в Японії побудують парк за сюжетом пригод Гаррі Поттера, а у Києві відкрили парк за мотивами саги про Гаррі Поттера.

На сайті Книгарні “Є” можна купити такі книги Джоан Ролінґ: “Harry Potter and the Goblet of Fire: Illustrated Edition”,”Fantastic Beasts and Where to Find Them: Illustrated Edition”, “Гаррі Поттер: Історія магії”, “Фантастичні звірі. Злочини Ґріндельвальда. Оригінальний сценарій”, “Квідич крізь віки. Серія "Гаррі Поттер"”, “Harry Potter and the Philosopher's Stone : Illustrated Edition”, “Harry Potter and the Philosopher's Stone”, “Harry Potter and the Prisoner of Azkaban : Illustrated Edition”, “Harry Potter Box Set”, “Гаррі Поттер і в'язень Азкабану. Ілюстроване видання”, “Квідич крізь віки”, “Гаррі Поттер і таємна кімната”, “Гаррі Поттер і смертельні реліквії”, “Гаррі Поттер і Орден Фенікса”, “Гаррі Поттер і напівкровний Принц”, “Гаррі Поттер і в'язень Азкабану”, “Гаррі Поттер і прокляте дитя”.

Читайте також: