Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/novyny-knyzhkovogo-svitu/dzhudi-mudi-marsiyanka/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Джуді Муді - марсіянка?

08.04.2021
Відгук

“Джуді Муді - марсіянка” - саме таку назву матиме нова книжка про дівчинку на ім'я Джуді Муді, що побачить світ найближчим часом у Видавництві Старого Лева. Це 12 частина серії. Авторкою історій про Джуді є Меґан МакДоналд, ілюстратором - Пітер Рейнолдс. Українською книжки виходять у перекладі Наталії Ясиновської.

У новій частині читачі дізнаються, що трапилося з Джуді Муді. Хто ця НЕнасуплена дівчинка, яка зачесалася, не гарчить і не виганяє Стінка з кімнати, яка весь час у доброму гуморі й не свариться із Джесікою Фінч? Друзі Джуді не мають сумнівів: їхню подругу вкрали прибульці. Чи, може, це все через День навпаки, який трохи затягнувся? Джуді Муді наважилася втримати звання Королеви гарного настрою аж цілий тиждень.

Тим часом на сайті Книгарні “Є” можна купити такі книжки про Джуді Муді: “Джуді Муді. Книга 1”, “Джуді Муді стає знаменитою. Книга 2”, “Джуді Муді рятує світ. Книга 3”, “Джуді Муді віщує майбутнє. Книга 4”, “Джуді Муді – лікарка. Книга 5”, “Джуді Муді проголошує незалежність. Книга 6”, “Джуді Муді навколо світу за 8 1/2 днів. Книга 7”, “Джуді Муді йде до коледжу. Книга 8”, “Джуді Муді – детектив. Книга 9”, “Джуді Муді й НЕнудне літо. Книга 10”, “Джуді Муді й талісман невдачі. Книга 11”, “Супермегакласна книжка цікавезних завдань від Джуді Муді”, “Щоденник настрою від Джуді Муді”.


Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image