Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/novyny-knyzhkovogo-svitu/dvotomnyk-oleha-sentsova-pobachyt-svit-u-vydavnytstvi-staroho-leva/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Двотомник Олега Сенцова побачить світ у “Видавництві Старого Лева”

20.08.2020
Відгук

“Хроніка одного голодування” і “4 з половиною кроки” - саме так називаються дві книги творів відомого письменника, активіста, режисера Олега Сенцова, що мають вийти друком у “Видавництві Старого Лева” впродовж серпня. 

Перша частина - це щоденникові спостереження, котрі Олег Сенцов вів упродовж 145 днів голодування з вимогою звільнити українських політв'язнів. Зі сторінок цих записів читач дізнається шокуючі подробиці перебування автора у російській тюрмі.

До іншої частини двотомника увійшла проза Олега Сенцова, написана під враженням від перебування в ув'язненні. Людські долі без авторських симпатій чи антипатій постають зі сторінок цієї книги. Письменник із максимальною достеменністю через разючі деталі розкриває долі й характери, особливості життя за ґратами. 

Видання буде двомовне, що дасть змогу читачам ознайомитися з творами як мовою оригіналу, так і в перекладі українською, який здійснив Сергій Осока.

На сайті Книгарні “Є” можна купити такі книги Олега Сенцова: “Другу також варто придбати”, “Маркетер”, “Жизня”, “Рассказы”.


Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Подарунок для книголюбів

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%