Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/novyny-knyzhkovogo-svitu/chy-vypravdayut-dante-alih-yeri/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Чи виправдають Данте Аліг’єрі?

18.02.2021
Відгук

Італійський астрофізик Сперелло ді Серего Аліг’єрі, який є нащадком відомого середньовічного поета Данте Аліг’єрі, хоче скасувати винесений 1302 року його родичу вирок. Данте Аліг’єрі понад 700 років тому було звинувачено у корупції і ухвалою суду покарано дворічним вигнанням, а за те, що поет не прийшов у залу суду, його було засуджено і до смертного вироку.

Родич поета переконаний, що справа проти Данте Аліг’єрі була політизованою. На початку XIV століття у Флоренції вирувала політична боротьба між “білою” та “чорною” партіями, і вирок Данте, який був одним із лідерів “білих”, ухвалили, коли “чорні” контролювали міську владу.

Оскільки у законодавстві Італії не існує такого поняття, як термін давності злочину, то перегляд справи щодо обвинувачення Данте Аліг’єрі у корупції заплановано здійснити у травні цього року. 

На сайті Книгарні “Є” можна купити такі книги Данте Аліг'єрі: “Божественна комедія. Рай”, “Божественна комедія. Пекло”, “Божественна комедія. Чистилище”, “Малое собрание сочинений. Данте Алигьери”, “Love That Moves the Sun and Other Stars”, “Circles of Hell”.

На сайті Книгарні “Є” можна купити такі книги Франко Нембріні про Данте Аліг'єрі: “Данте, поэт желания. Ад. Комментарии к «Божественной к божественной комедии»”, “Данте, поэт желания. Рай. Комментарии к «Божественной к божественной комедии»”, “Данте, поэт желания. Чистилище. Комментарии к «Божественной к божественной комедии»”.


Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image