Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/novyny-knyzhkovogo-svitu/chastyna-koshtiv-z-prodazhu-novoho-nakladu-spravy-vasylya-stusa-pide-na-pidtrymku-istorychnoyi-pravd/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Частина коштів з продажу нового накладу “Справи Василя Стуса” піде на підтримку “Історичної правди”

23.10.2020
Відгук

Видавництво “Vivat” виступило з ініціативою спрямувати частину коштів з продажу нового накладу “Справи Василя Стуса” на підтримку проєкту “Історична правда”.

Про це йдеться на офіційній сторінці видавництва “Vivat” у Facebook: “Усі, хто передзамовив книгу — зробив свій внесок у підтримку історичної правди. Тому ми прийняли рішення,  що 5% від продажів книг з нового накладу, ми перерахуємо на проект “Історична Правда”. А це — 200 тисяч гривень.

“Історична правда” —  це незалежний ресурс про українське минуле. Від моменту заснування — це більше 21 мільйона користувачів, більше 11 тисяч науково-популярних, наукових та полемічних публікацій, 600 авторів, 7 спецпроектів”.

Нагадаємо, що видавництво “Vivat” розпочало друк нового накладу забороненої книжки Вахтанга Кіпіані “Справа Василя Стуса”.

З приводу рішення суду заборонити “Справу Василя Стуса” адвокат Вахтанга Кіпіані та адвокати видавництва “Vivat” готують апеляцію.

Передзамовлення книги можна зробити на сайті Книгарні “Є”.


Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image