Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/novyny-knyzhkovogo-svitu/36-i-6-kotiv-sered-krashchykh-knyh-latviyi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

«36 і 6 котів» - серед кращих книг Латвії

04.05.2021
Відгук

Пригодницька історія про невгамовне котяче товариство «36 і 6 котів» Галини Вдовиченко, що вийшла у перекладі Маріса Салейса у латиському видавництві, потрапила до списку книг, рекомендованих до читання

Це щорічний список рекомендованої літератури для дітей та батьків – «Журі для дітей, молоді та дорослих». Загалом до переліку увійшло 28 книжкових рекомендацій, серед яких є як книги латиських авторів, так і ті, що були перекладені на латиську: 11 книг латиської літератури та 17 перекладних. Перекладна література представлена ​​17 виданнями з 10 мов світу – естонської, литовської, фінської, шведської, нідерландської, французької, англійської, німецької та української. 

Програма сприяння читанню «Журі для дітей, молоді та дорослих» створена та курується Латвійською національною бібліотекою (LNL) і функціонує вже 21 рік. Її завдання – популяризація читання серед дітей, розширення доступу дітей та дорослих до якісної літератури та бібліотечних послуг. Щороку експертне журі складає новий перелік книг, рекомендованих до читання. Книги, що потрапили до переліку «Журі для дітей, молоді та дорослих», активно розповсюджуватимуться по 604 бібліотеках Латвій та 68 діаспорних центрах в 30  країнах світу.

Українською книжка Галини Вдовиченко «36 і 6 котів» вийшла у Видавництві Старого Лева. 

На сайті Книгарні «Є» можна купити книжку «36 і 6 котів», а також такі книжки Галини Вдовиченко: «36 і 6 котів-компаньйонів», «36 і 6 котів-детективів», «Котохатка», «Містельфи», «Казки під ялинку», «Ліга непарних шкарпеток», «Мишкові Миші», «Найважливіше - наприкінці», «Пів’яблука. Інші пів’яблука», «Чорна-чорна курка», «Сова, яка хотіла стати жайворонком», «Ось відкрита долоня».

Фото взято із сайту Видавництва Старого Лева.

Читайте також:

Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту