Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/zbirky-poeziyi-dlya-palkykh-prykhylnykiv-lyubovnoyi-liryky/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Збірки поезії для палких прихильників любовної лірики

10.06.2020
Відгук

Для любителів лірики ми склали добірку книг, в яких ніжні вірші про любов зігріють душу та підбадьорять вас.

Тендітні, спокусливі, сильні.jpgЛіричні вірші про любов до чоловіка ви знайдете у книзі поезій «Тендітні, спокусливі, сильні…». Це – збірка віршів та листів, що стосуються біографій видатних жінок. Книжка розповість про Анну Керн, Лу Саломе, Коко Шанель, Мерилін Монро та навіть Клеопатру. Ця збірка розкриє душу цих жінок, їх пристрасть та хвилювання: кого вони любили, про що шкодували, біль та прагнення. В багатьох листах та віршах ці неперевершені жінки сміливо розповідають про свої почуття чоловікам і приймають будь-яку їхню відповідь, навіть холодну, від морозу якої замерзає душа.

Територія жінки.jpgЩе одна збірка жіночої лірики у вигляді віршів «Територія жінки» Ольги Саліпи відкриє вам таємниці жіночої душі. Про що вона думає, коли п’є каву, де знаходить сили жити далі, кого кохає, про що мріє і як їй вдається виглядати неперевершеною, попри безліч клопотів та власної зневіри у собі – все це ви дізнаєтесь з віршів цієї книги. Дана збірка допомагає заглянути у душу жінки, відкриваючи всі її секрети. Щирі,  милозвучні вірші торкаються вашого серця, коли ви читаєте цю поезію.

Троянда.jpgЗбірка віршів про любов від сучасного поета Мирослава Лаюка «Троянда» сколихне душу. Автор відверто говорить про кохання та свої невдачі. Він не соромиться власних почуттів та не приховує хвилювання. Ніжні, але водночас по-чоловічому сильні вірші надихають кохати, не боятися любити та допомагають усвідомити сенс справжніх почуттів.

Про мого білого старого качура.jpgГлибокі вірші про кохання «Про мого білого старого качура» Христі Венгринюк описують невдалі спроби кохати, зневіру та відчай. У цих віршах кожен знайде власну істину, справжнього друга, та, можливо, своє призначення. Тендітні та крихкі вірші, сповнені смутком і, водночас, надією, на перший погляд – прості ілюстрації, розкривають сенс цієї лірики. Збірка подарує вам багато роздумів, трішки суму, але водночас дасть прагнення жити далі.

Поезія Келії.jpg«Поезія Келії» Костянтина Москальця – неперевершена збірка інтимної лірики, яку найкраще читати у тиші, осмислюючи кожне слово. «Поезія Келії» – це медитативне чтиво, у якому оприявнюється українська мова без вульгарності та цинізму. У цій збірці автор звертається до вічних християнських цінностей, а також порушує теми патріотизму та любові. «Поезія Келії» – це збірка, у якій автор звертається до молодого покоління з приязню, доброзичливістю. «Поезія Келії» – це збірка, якою автор щедро  ділиться з читачами, наповнюючи їх серця любов’ю.

Відкривати тут.jpgІ остання збірка про любов у сучасні поезії – «Відкривати тут» Марії Козиренко. Це прекрасні вірші не лише про кохання, а й про пошук себе. Дана збірка допоможе знайти вихід із заплутаних доріг долі. У цих віршах відкривається орієнтир для життя. Авторка щиро розповідає про кохання, розмірковує про сенс життя та розкриває свої прагнення. Перші почуття, метушня у вагоні, тиснява всередині душі, чи розпач, від якого хочеться плакати – все це є у даній збірці, і навіть трішки більше.Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту