Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/zapovitne-bazhannya-knyhy-v-yakykh-zdijsnyuyutsya-mriyi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Заповітне бажання: книги, в яких здійснюються мрії

28.05.2020
Відгук

Хто не любить поринати в мрії? У цей неймовірний, такий бажаний світ, де все з нами відбувається щонайкраще. Згодьтеся, немає нікого, хто ніколи б не фантазував про щось чи про когось. До того ж, мріяння у міру й обов’язкова дія до його здійснення дозволяє нам розвиватися та вдосконалюватися. Головне, не залишитися жити у власному вигаданому світі. То куди ж насправді приводять мрії? Сьогодні – до нашої мрійливої, але мотиваційної підбірки.  

Книги про здійснення мрій

Мені байдуже, що люди скажуть.jpgКниги про мрії, що збулися окриляють нас на власні звершення чи подвиги. Мрії ж, які стають реальністю – це завжди щось зворушливе та натхнене. «Мені байдуже, що люди скажуть» - роман-втілення дитячої мрії авторки Тетяни Цой. Родинна сага трьох поколінь сільських українок за часів трьох режимів: становлення радянської влади, фашистської окупації та післявоєнного соціалізму. Важкі часи, випробування, пошук себе та свого шляху і, звісно, кохання, як протест проти сірості життя та існування – все це чекає вас та героїнь на сторінках цього роману.        

Мистецтво мріяти.jpgКниги про реальність та мрії можуть бути цілком вигадані, нафантазовані уявою митця та побудовані за всіма канонами художньої літератури. А можуть бути мотиваційні та такі, які штовхають нас вперед і тільки вперед. «Мистецтво мріяти. Як отримати те, чого бажаєш», «Мрій правильно», «Мрії здійснюються! Як перетворити життя на казку» – назви цих книжок говорять самі за себе. Барбара Шер відома у світі мотиваційна тренерка з просто мрій зробила ледь не філософію мрій. Дієву філософію, яка може змінити життя будь-кого. Потрібно, лишень правильно використовувати свої мрії.       

Довгий шлях до свободи.jpgКниги про шлях до мрії. Так сміливо можна назвати чи не кожну біографію чи автобіографію. Автобіографія Нельсона Мандели яскравий тому приклад. «Довгий шлях до свободи» – історія про довгу та нелегку дорогу до мрії відомого громадського діяча та політика. У ній ви знайдете боротьбу за виживання, за можливість спокійно жити та розвиватися у власній країні. Також це історія без прикрас про боротьбу із самим собою, утвердження своїх, національних та загальнолюдських принципів на шляху до незалежності Південно-Африканської Республіки. Мрії можуть ламати, можуть надихати, а можуть стати причиною для виживання.     

Сікстен.jpgА ви знаєте, у кого насправді нам варто повчитися мріяти? Щоб щиро та по-справжньому? Звісно, у дітей. Або у книжках про маленьких мрійливих героїв. Саме безтурботні, ще необтяжені реаліями життя, дітлахи знають, як найкраще використовувати фантазії та уяву. Десь саме так і робить головний герой оповідання «Сікстен». Після розлучення батьків, Сікстен та його батько починають гру «у нас все добре» та вдають, ніби нічого не сталося. Але все починається тільки тоді, коли хлопцю набридає така поведінка. І він разом з другом, вирішують знайти батьку нову подругу. Щира, світла, кумедна та смішна історія про реалії нашого життя, від яких не втекти (хоч би як старався). Все у найкращих традиціях Ульфа Старка. 

А більше художніх книг про цілеспрямованість, мрії додав текст на диск   ви зможете знайти у відповідному розділі нашого сайту.


Читайте також:

Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image