Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/yabluko-vid-yablunky-knyhy-pro-materiv-i-donok/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
17.01.2020
Відгук

Яблуко від яблуньки: книги про матерів і доньок

Батьки та діти — вічний сюжет у будь-якому мистецтві. А число інтерпретацій цього сюжету сягає чи не нескінченості. Від щасливих стосунків до кризових проблем і повноцінних драм, які завершуються крахом. Для чого ж потрібні нам суцільні гепіенди, драми або кризи? Відповідь проста: щоб прорефлексувати власні сімейні потреби чи проблеми. Адже література також є і терапією, яка дозволяє краще пізнати себе та своїх близьких.

Психологія відносин із батьками книги

де ти поділася бернадетт.jpgКниги про відносини матері та доньки такі ж вічні, як і сюжет «батьки-діти». Вони не завжди позитивні, але завше глибокі. Як у життєвому, так і в психологічному плані. Одним із таких цьогорічних романів є книга Марії Семпл «Де ти поділась, Бернадетт?». Роман занурить вас в історію доволі незвичної сім'ї, де: батько — комп'ютерний геній, донька — креативний та геніальний підліток, а мати — доволі ексцентрична жінка, яка все робить по своєму (і не за стандартами типової родини). А розпочнеться усе із зникнення та пошуку мами Бернадетт. Кумедна та водночас щемка сімейна історія, яка не залишить байдужого нікого.        

Серцедер.jpgХудожні книги про материнство обігрують різноманітні психологічні портрети материнства. На сторінках романів, оповідань чи новел можна зустріти материну жертовність, гіперопіку, байдужість і, навіть, нехтування своїми обов'язками. Скільки фреймів поведінки, стільки прототипів книжок. До прикладу, яскраво ілюстровану гіперопіку матері до своїх дітей можна знайти романі  «Серцедер».

Кімната чудес.jpgБорис Віан у своїй манері абсурдності добре розкриває тему, хоча вона у тексті далеко не ключова. «Кімната чудес» — роман про нехтування та байдужість. Головна героїня — заклопотана роботою жінка та матір підлітка. І син, на жаль, не найважливіше, що є у неї. Але це до моменту страшної аварії. Чи зможе героїня усе налагодити, чи буде вже запізно?   

Велике місто, маленький зайчик, або Мед для мами.jpgМама.jpgКниги про маму для дорослих та дітей дуже цікаво читати у теплому, родинному колі. Матір — це одна із найближчих людей у всьому світі. Особливо для дітей. А книжки про матерів для дітей завжди сповнені добром, світлом, щемом та любов'ю. Не вірите? Погортайте «Велике місто, маленький зайчик, або Мед для мами» Івана Малковича чи «Маму» Гелен Дельфорж і ви переконаєтеся в цьому самі. А неймовірні ілюстрації обох книжок дозволять отримати ще більшу насолоду від читання. Задоволені будуть однозначно усі: і ви, і ваш малюк.  

Яблуня.jpgНову книжку-діалог Людмили Таран «Яблуня» сміливо можна віднести до літератури мати й доньки. Про вплив матерів на таких відомих українок як Оксана Забужко, Богдана Павличко, Наталка Білоцерківська та Софія Майданська. Про внесок у життєвий та творчий шляхи, спілкування щодо важливих моментів та віх країни, знакових людей та нестримну любов. Усе це ви знайдете на сторінках «Яблуні».