Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/vusati-ta-pukhnasti-krashchi-knyhy-pro-patsyukiv-ta-myshej/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Вусаті та пухнасті: кращі книги про пацюків та мишей

17.06.2020
Відгук

Наша сьогоднішня підбірка розкаже вам про те, що миші можуть поселитись не лише у дірці під підлогою, а і у книжках. Однак, ці миші і пацюки зможуть зробити історії більш привабливими та натхненними.

Пацюки в літературі

Мануель і Діді. Велика книга маленьких мишачих пригод.jpgМануель і Діді. Велика книга маленьких мишачих пригод”.  Ця історія про пригоди двох мишенят на ім'я Мануель і Діді. У них є кмітливі і дотепні друзі, певне, наймиліші миші у літературі. Мануель повсякчас пропонує цікаві ідеї, а Діді завжди допомагає йому втілити їх у життя. Ця книга австрійського письменника Ервіна Мозера з переконливими ілюстраціями буде привабливою для маленьких читачів своїми короткими текстами і симпатичними малюнками. Вона надихатиме дітей до пошуків дивовижного і прекрасного, а також навчить пізнавати нове.

Про Стівена Гокінга, чорну діру та мишей-під-підлогою.jpgПро Стівена Гокінга, чорну діру та мишей-під-підлогою” від польської письменниці Катажини Ририх. З-поміж усіх книг про пацюків та мишей ця точно підійде для приємного читання і дітям, і креативним дорослим. Що подібного між відомим фізиком Стівеном Гокінгом, Мишами-з-під-підлоги, Чорною Дірою, а також восьмирічним Пйотреком Ястшембським? Де можна знайти Центр управління і чому Заборонена Тітка? І зрештою, що дивовижніше: миші, котрі  поселилися у тебе під підлогою, Чорна Діра, яка обертається прямо під твоїм ліжком, а може задирака Климур, котрий нахабно забирає в однокласників речі та гроші, залякуючи їх своєю силою?

Хто взяв мій сир.jpgНапівфілософська і метафорична, а також повчальна історія “Хто взяв мій сир?” від Спенсера Джонсона – це книга, у якій є миші, а також неабиякі розмірковування про кар'єру, багатство та великий будинок, родину та гармонію в душі. Усі ці цінності – це і є Сир, за яким ми женемося впродовж усього життя. Трапляється так, що Сир випадає із нашого поля зору, його в нас крадуть, або ж ми не встигаємо за ним. Інколи ж ми маємо його дуже довго, а потім втрачаємо у найпотрібніший момент. Однак, ця книга вчить нас розуміти, як орієнтуватися в заплутаному лабіринті примхливих життєвих обставин і впевнено досягати успіху.

Як змайструвати автомобіль.jpgДитячі книги про пацюка Арні і горобця Зила і про те, як друзі вирішили змайструвати автомобіль. Разом з ними до справи взялось жабенятко Крістіан. Він вміє знаходити все необхідне, а отже можна сміливо братися до роботи. Наші друзі живуть на околиці міста, де можна знати чимало цікавих речей. В такій місцині гострий розум і дотепний язик їм зовсім не завада. Читаючи цю переповнену пригодами і труднощами історію, кожен зрозуміє, як влаштований автомобіль та як він працює. А це вже гарний початок для того, щоб виховати у собі справжнього майстра. Книга Мартіна Содомки «Як змайструвати автомобіль» — це один із найкращих посібників для дитячого креативного мислення. Хто знає, можливо, саме ця книжка стане улюбленою для вас та вашої дитини?

Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту