Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/vchymosya-pysaty-7-rozvyvalnykh-knyzhok-yaki-dopomozhut-u-pidhotovtsi-do-shkoly/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Вчимося писати: 7 розвивальних книжок, які допоможуть у підготовці до школи

Відгук

Каліграфія – це не просто красивий почерк чи написаний текст, а мистецтво, яке людина починає опановувати ще в дошкільному віці. Письмо є однією з найважливіших форм комунікації між людьми та розвиває не лише дрібну моторику рук, а й мислення, вдосконалює усне мовлення, формує старанність та охайність. Перед вами - добірка книг, що допоможуть вашій дитині з легкістю та задоволенням опанувати мистецтво письма.

Скоромовки 2.jpgАбетка з прописами, яка допоможе вашому малюку правильно вимовляти звуки, вивчити букви, а також розвинути дрібну моторику рук та опанувати навички написання літер. Запрошуємо до гри з чарівними звірятами у логопедичнй абетці «Скоромовки. Розмальовки. Прописи». Кожна сторінка книги наповнена пізнавальними завданнями, логопедичними віршиками та розмальовками. Дошколярики в ігровій формі розвиватимуть увагу, сприйняття, графічні навички та мовленнєве спілкування.

Вивчаемо лiтери.jpgПрописи для дітей є дуже важливими для гармонійного розвитку дитини, який, в свою чергу, неможливий без формування читацьких та графічних навичок. Сензитивним періодом для їх розвитку вважається трирічний вік. Потоваришувати з буквами дитині допоможуть герої книги «Вивчаємо літери» чарівник Буквожерчик та фея Літерка. Завдання спрямовані на опанування звукової системи мови, основам звукового та складового аналізу слів, злитого читання складів різної структури та розвитку дрібної моторики рук. Систематичні заняття з книгою сприятимуть вмінню писати друковані літери, утворювати словосполучення та речення, збагачуватимуть інтелектуальний потенціал дитини, при цьому перетворивши навчання у цікаву гру.

готуемо руку до письма.jpgЗошити-прописи для дошкільнят — це дуже захоплююче. У неймовірну мандрівку стежками країни Письмо нас запрошує авторка зошита «Готуємо руку до письма» Каплуновська О.М. Допомагаючи казковим героям, дитина розвине дрібні м‘язи пальців та п‘ясті руки, координацію рухів, сформує навички різнотипного штрихування за контуром, правильного користування письмовим приладдям та старанність. І найголовніше, зошит передбачає взаємодію дорослого та дитини, що сприяє розвитку мовлення, свободі спілкування.

захопливо готуемося до школи.jpgПропис для дошкільнят - це головний інструмент розвитку писемного мовлення дитини. Тому такий посібник повинен вміщувати в себе безліч пізнавальних завдань, ігор та вправ. Знайомтесь, посібник «Захопливо готуємось до школи» Дюк К.С., ваш порадник у розвитку дошкільника. Граючи, дитина навчиться писати, розвине логіку, пам‘ять, уяву. Книга поділена на три частини: пропис-шаблон з української мови, пропис-шаблон з математики та система завдань для розвитку мисленнєвих здібностей. Просто обирайте, яку вершину сьогодні слід пiдкорити.

тренажер письмо.jpgПідготовка дитини до школи передбачає систему вправ, що готуватимуть руку майбутнього першокласника до письма, зокрема, до роботи на аркуші паперу. «Письмо. Тренажер» Ісаєнко О.В. забезпечить розвиток руки, який є взаємопов’язаним з розвитком мовлення і мисленням дитини, а головне, сформує вміння орієнтації на аркуші паперу, а також у загальних напрямках руху (зліва направо, зверху вниз, уперед — назад). Заняття з цим тренажером сформують в дитини відчуття ритму, вміння узгоджувати темп та ритм рухів, слово та жест. Відкривайте нові таланти дитини та готуйтесь до школи легко та весело.

Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Знижки до дня Конституції

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%