Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/use-shcho-treba-znaty-pro-klimatychni-zminy-knyzhky-pro-hlobalne-poteplinnya-ekolohiyu-ta-virusy/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Усе, що треба знати про кліматичні зміни. Книжки про глобальне потепління, екологію та віруси

26.03.2020
Відгук

Чи справді зміни, які відбуваються у світі – небезпечні для людства? У наші нелегкі часи, сповнені тривог, ми усі хочемо знайти відповідь на це питання. Книгарня «Є» підготувала для вас добірку із п’яти книжок про глобальні кліматичні зміни, екологію та віруси. Читайте, усвідомлюйте та будьте здорові!

Розхитаний світ.jpgРозпочнемо наш огляд з неймовірно цікавої та важливої книжки «Розхитаний світ. Зовнішня політика Америки і криза старого ладу» від видавництва «Основи». Геополітика – яка вона зараз? Чим пояснюється «розхитаність» світу? Хто винен у тому, що у світі з’явилися держави, які володіють ядерною зброєю? Чому не можна зневажати міжнародні угоди? І хто має нести відповідальність за те, що їх не дотримуються та цинічно порушують? Ці та інші питання, присвячені сучасним глобальним проблемам світу, висвітлюються у цьому виданні.

Змінюється все.jpg«Змінюється все. Капіталізм проти клімату» Наомі Кляйн – ще одна цікава книжка у нашій добірці. У ній розповідається про екологію та глобальні світові проблеми, спричинені бездумним ставленням людей до природи. Книжка приголомшує з перших сторінок, усе виглядає досить драматично й трагічно, проте ми радимо вам дочитати її до кінця і не впадати у відчай. Багато фактів та перевіреної інформації – ось родзинка цього видання. Книжка є справжнім бестселером і точно потребує вашої уваги. 

Велике потепління.jpgКнижка «Велике потепління. Зміна клімату та піднесення й гибель цивілізацій» від видавництва «Ніка-Центр» також неймовірно цікава й захоплива. Адже в ній розповідається про те, що відбулося тисяча років тому, і про роль клімату в тих давніх подіях. Автор чудово оперує фактами та пояснює, як клімат міг вплинути на перебіг історії. Чому людство потерпає від голоду та як занепадають цивілізації? Чи є в цьому якась закономірність? І що чекає на нас у майбутньому? Відповіді на такі важливі запитання ви знайдете, коли прочитаєте цю книжку.

Дім - нуль відходів.jpgКнижка «Дім - нуль відходів» від видавництва «Рідна мова» є вельми актуальною. Бо кожен свідомий громадянин прагне щось змінити у своєму житті, щоб запобігти погіршенню стану екології на нашій планеті. Що ми робимо із пластиком, і чи користуємося екозамінниками? Чи правильно сортуємо сміття? А чому б взагалі не зменшити кількість сміття у своїй сім’ї? Автор доводить, що це – реально та під силу кожному. Читайте, надихайтеся та використовуйте корисні лайфхаки у своєму повсякденному житті. Зверніть увагу й на таке: аркуші цієї книжки виготовлені… із вторсировини!

Мікроби гарні та не дуже.jpgКнижка «Мікроби гарні та не дуже. Здоров’я і виживання у світі бактерій» завершує нашу добірку актуальних видань. У ній ви знайдете корисну інформацію про різноманітні антибіотики, бактерії, віруси та мікроби. Як ми ставимося до вірусів і бактерій? Та що нам відомо про паразитів? Упевнені, що цікаві факти і приклади з реальних життєвих історій, зібрані у цій книжці, не залишать вас байдужими і збільшать багаж ваших знань.Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Знижки до дня Конституції

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%