Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/ulyubleni-dytyachi-knyhy-vidomykh-lyudej/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Улюблені дитячі книги відомих людей

13.07.2020
Відгук

Дитячу літературу не можливо не обожнювати. Погодьтеся, сьогодні дитячі книжки ілюструють настільки чудово, що відразу хочеться купити їх всі собі (і можлива відсутність дітей аж ніяк не перешкода). А додайте до прекрасного оформлення цікаву, добру, часом зворушливу історію, і ви просто закохаєтеся. Сьогоднішня добірка дитячих книжок, які полюбилися всім: дітям і дорослим.

Рейтинг дитячих книг

З ранку до ночі.jpgДитячу розвивальну книгу без яскравих елементів і навчальних блоків важко собі уявити. «З ранку до ночі», як і вся серія «Сторінки-цікавинки» – це інтерактивні книжечки з рухомими елементами, які стануть першими помічниками ваших малюків у їхньому дослідженні цього світу. До того ж, вони є чудовим тренажером дрібної моторики рук і креативного мислення.

Чарлі і шоколадна фабрика.jpgДитячі бестселери охоплюють неймовірну кількість книг. І вони ж не просто так завойовують серця читачів різного віку. Ось декілька прикладів, щоб ви переконалися самі. «Чарлі і шоколадна фабрика» – зворушливий роман, який не залишить байдужим жодну дитину. У ньому на читачів чекає захоплива мандрівка на дивовижну шоколадну фабрику. А яка ж мандрівка без карколомних пригод, які допомагають героям і дітям ставати трішки кращими?

Мій дідусь був черешнею.jpg«Мій дідусь був черешнею» занурює усіх у вир справжнього життя. І про нього ми дізнаємося з уст малого хлопчика Тоніно. Це прониклива історія, що показує, наскільки емоційно відкрито, ранимо та, часто, наївно дивляться на цей світ діти.  Дорослим же ця книжка буде чудовим нагадуванням про важливість плекання у собі такої дитячості. Метафоричність тексту та чудове оформлення українського видання гарантують тільки задоволення.

тореадори з васюківки.jpgБез Всеволода Нестайка та його «Тореадорів з Васюківки» ця добірка була б щонайменше не повною. І, напевно, важко сказати щось нове про цей культовий твір. Але одне варто зазначити точно: щирий, пригодницький, гумористичний світ двох друзів-нерозлийвода веселитиме та повчатиме ще не одне покоління українських читачів.

Роня, дочка розбійника. Невигадані історії про доброту.jpgА як щодо кращих дитячих книг всіх часів? Яких письменників можна тут назвати? Астрід Ліндґрен та Марк Твен перші, хто одразу спадають  на думку. Їхні історії для дітей, перевірені часом, досі не втрачають своєї актуальності. «Роня, дочка розбійника. Невигадані історії про доброту» – фантастична повість-казка про дівчинку-розбійницю Роню. Вона весело та безтурботно живе в пралісі разом з  чарівними міфологічними істотами. Та зустріч  розбійника з ворожого клану, що переросла в дружбу, змінила її життя назавжди. І тепер двом друзям потрібно здолати чимало перешкод на шляху до свого щастя. Добра історія про найголовніші істини нашого життя – все у кращих традиціях Ліндґрен.

Пригоди Тома Сойєра. Пригоди Геккельберрі Фіна.jpg«Пригоди Тома Сойєра. Пригоди Геккельберрі Фіна» зайвого представлення не потребують. Том і Гек – приклад дружби, якій не підвладні жодні заборони чи соціальні реалії часу.  Два шибайголови, які і дня не можуть втриматися без веселих чи курйозних пригод та ситуацій.

Зоґ.jpg«Зоґ» Джулії Дональдсон – добра історія про дракончика, який найкращий у школі, але за яким завжди ростуть золоті верби. Гумор, щирість книжки разом із чудовими ілюстраціями  роблять її найкращою дитячою книгою для малюків.

Читайте також:

ДОДАТКОВІ ЗНИЖКИ!

-18% -19% -20%🔥🔥🔥

Умови використання
Додаткова знижка 20%