Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/uchimosya-rozbyratysya-z-emotsiyamy-krashchi-knyzhky-z-psykholohiyi-dlya-ditej/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Учімося розбиратися з емоціями: кращі книжки з психології для дітей

12.10.2020
Відгук

Книги з психології для дітей – дуже специфічна література. Вона розрахована на покоління, яке вже вміє мислити і робити певні висновки. На нашу думку, найбільш підходяща аудиторія для таких книг – це підлітки. В них саме формується характер, звички, йде злам сприйняття навколишнього світу, що може виражатися в «бунті» проти авторитету батьків та школи. Тому для цього віку книги з дитячої психології стануть справжнім джерелом знань. Вони допоможуть знайти ключик до емоційної душі.

Це ж дитина.jpgТоп кращих книг із дитячої психології варто розпочати з видання Вікторії Дмітрієвої «Це ж дитина». Воно адресоване батькам найменших і містить конкретні поради щодо виховання. На прикладах із життя автор дає багато цінних порад, вчить проявляти терпіння та мудрість. Варто придбати цю літературу й тим, хто лише готується стати батьками.

Міф про мотивацію.jpgКращі книги з психології завжди є своєрідними посібниками із життя. Саме таким можна назвати видання «Міф про мотивацію. Як налаштуватися на перемогу». Воно дуже допоможе батькам, діти яких беруть участь у спортивних, музичних, образотворчих конкурсах та олімпіадах. Ряд вказівок та порад надасть їм снаги та переконає, що в основі кожної перемоги лежить, передусім, старанна й кропітка праця.

Прокрастинація.jpgПодібною за аргументацією є книга «Прокрастинація». Її  слід придбати для того, аби дитина перестала відкладати на останній день справи та домашні завдання. Цінні поради допоможуть їй позбавитися від такої звички.

Годі бути вівцею.jpgВидання «Годі бути вівцею» Ніки Набокової є дуже потрібним для тих, хто почувається себе невпевнено. Воно підкаже, як сформувати лідерський характер та ніколи не бути останнім у своєму колективі. Між іншим, для цього необхідно ефективно володіти навичками комунікації.

Комунікація від нуля. Есеї для Мані.jpgЗ приводу останніх варто звернутися до книги Марії Титаренко «Комунікація від нуля. Есеї для Мані». В ній порівнюються особливості спілкування дорослих та дітей, надаються поради щодо ораторської майстерності, а виклад ілюструється цікавими прикладами з життя.

Десять причин видалити акаунт із соцмереж просто зараз.jpgДитяча література широко представлена в Книгарні «Є». Психологічна тематика багата на ряд видань, котрі допоможуть розібратися в собі та сформувати позитивні звички. Дуже доречною для підлітків, які майже весь час проводять у телефоні, буде книга «Десять причин видалити акаунт із соцмереж просто зараз». Вона доводить, що залежність від «сердечок» та «пальчиків» є воістину руйнівною, а компанії, котрим належать мережі, охоче збирають усю інформацію про вас.

Пам’ять без обмежень. Потужні стратегії запам’ятовування.jpgДля тих, хто хоче поліпшити власну пам'ять, підійде видання «Пам’ять без обмежень. Потужні стратегії запам’ятовування». Воно ділиться із читачами рядом методик, котрі дозволяють не лише збільшити об’єми запам’ятовування, а й взагалі підвищують інтелектуальний потенціал. 

Тренуй свою пам'ять.jpgВ подібному ключі звучить книга «Тренуй свою пам'ять». Вона підходить до проблеми з медичної точки зору та надає опис відповідних вправ.

Прогулянка місяцем.jpgДуже цікавим є й видання Джошуа Фоєра «Прогулянка Місяцем з Ейнштейном. Мистецтво запам'ятовування», методики якого ґрунтуються на вправах ще давньоримських мудреців.

бог-ніколи-не-моргає.jpgНасамкінець варто згадати про книгу Регіни Бретт «Бог ніколи не моргає. 50 уроків, які змінять твоє життя». Вона розрахована на дорослу аудиторію, але підійде і мислячому підлітку. Книга вчить переоцінювати життя, не здаватися під час безвиході та твердо ступати вперед.Читайте також:
Отримай знижку