Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/tvoyi-knyzhkovi-plany-na-vesnu-2021/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Твої книжкові плани на весну 2021

21.04.2021
Відгук

Весняні книги – це та література, яка наповнює нас позитивною енергією, відганяє сумні думки й доводить, що все обов’язково буде добре. Адже сама весна – час розквіту, надій та відновлення. Вона приносить нам друге дихання й романтичні відчуття в душу. Не дивно, що цій порі присвячено так багато літературних творів абсолютно різних жанрів та тематики. Проза, лірика, кохання, дружба, боротьба за власну долю – кожен читач знайде собі щось до смаку.

Кафе на краю світу.jpgКращі книги 21 століття, попри свою зовнішню легкість, нерідко торкаються серйозних тем. Вони здатні буквально вихопити нас із рутинної метушні та змусити задуматися про життя. Подібний ефект має твір Джона П. Стрелекі «Кафе на краю світу». Образ кав’ярні в ньому — швидше символічний, аніж безпосередній, оскільки слугує певною точкою, в якій кожен із нас може зупинитися не лише фізично, а й духовно, відпустити свої переживання і просто задуматися над тим, куди ж, урешті-решт, так поспішав.  Не дивно, що ця книга стала бестселером.

Повернення до кафе на краю світу.jpgСподобається читачам і її продовження — видання «Повернення до кафе на краю світу». Воно допоможе «перезавантажити» мозок і віднайти власні життєві орієнтири.

Людина, що хотіла бути щасливою.jpegНайкращі книги для душі мають справжню психотерапевтичну функцію. Згадаймо видання Лорана Гунеля «Людина, що хотіла бути щасливою». Його головний герой, попри молодість, здоров'я, успіх, геть не почувається щасливим. Він уперто шукає себе і власне призначення в цьому житті. Цей твір демонструє читачам, що щастя – це не матеріальні блага й навіть не лише здоров'я, а відчуття гармонії та узгодженості з власним «Я».

І знайдеш ти скарб у собі.jpgУ чомусь перегукується з ним і книжка того ж автора «І знайдеш ти скарб у собі». Вона також розповідає історію про пошук гармонії, однак подає її в площині нашої взаємодії з вірою та релігійністю. Література такого плану допомагає нам переоцінити власне життя. Нерідко вона демонструє читачам труднощі головного героя, які той із успіхом долає та набуває особливих нових позитивних рис характеру.

Саме час знову запалити зірки.jpgСаме це бачимо в книжці Віржіні Грімальді «Саме час знову запалити зірки». Її головна героїня – розлучена не надто заможна офіціантка з двома доньками, вона давно махнула рукою на власне особисте щастя й тепер бореться за те, аби просто вижити в скруті. Але несподівана подорож докорінно змінює її життя в кращий бік.

#ГАЛЯБЕЗГОЛОВИ.jpgСуттєві негаразди переслідують і героїню книжки Люко Дашвар «#ГАЛЯБЕЗГОЛОВИ». Вона стоїть майже на краю прірви, оскільки втратила коханого чоловіка, друзів, кар’єру. Життя летить шкереберть, і саме в цю мить з'являється нове кохання.

Місто дівчат.jpgТа чи стане воно тим якорем, який утримає героїню від безодні? Показовим є й роман Елізабет Ґілберт «Місто дівчат». Розкішне богемне життя довоєнного Нью-Йорку, але за веселими вечірками та ріками алкоголю й пристрасті нерідко ховається кричуща порожнеча, яка може перемолоти та зламати жіночу долю. Утім, переживання і страждання можуть наздогнати і через майже 20 років.

Моя темна Ванесса.jpgСаме так, як у виданні Кейт Елізабет Расселл «Моя темна Ванесса». Безперечно, такі романи - кращі прозові книги. 

Коли все сказано.jpgКниги з цікавим сюжетом охоплюють дуже різні теми. Видання Енн Гріффін «Коли все сказано» показує нам сповідь літнього чоловіка, який прожив насичене, але досить нелегке життя.

Собачий майданчик.jpgКнига Софі Оксанен «Собачий майданчик» розповідає історію про двох жінок і таємниці донорського бізнесу.Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку