Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/tvoyi-knyzhkovi-plany-na-osin-2020/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Твої книжкові плани на осінь 2020

30.10.2020
Відгук

На порозі осінь, а ви ще досі не запаслися найатмосфернішими книжками для затишного чи бентежного осіннього читання? Не хвилюйтеся! Якщо ви досі не розібралися, що читати цієї осені, то ми вам з радістю допоможемо! У нас тут є добірка чудових різножанрових книг, які точно сподобаються вам.

Тенета війни.jpgВосени необов’язково читати книги про осінь, іноді хочеться чогось захопливого та динамічного. Як, наприклад, друга книга з Літопису Сірого Ордену від молодого письменника Павла Дерев’янка під назвою «Тенета війни». Перед вами розгорнуться пригоди відважних козаків-характерників, які мають незвичайні здібності, переходять між світами та є могутніми воїнами. Якщо ви ще не читали першої книги, то вам неодмінно взяти до рук «Аркан вовків», у якому відбувається знайомство з характерниками та їхнім устроєм. 

Моя темна Ванесса.jpgОсінь – чудовий час для читання цікавих романів. Новинка «Моя темна Ванесса» Кейт Елізабет Раселл – саме те, що потрібно, якщо ви шукаєте динамічного сюжету про суперечливе кохання. Головна героїня школярка Ванесса закохується у викладача англійської літератури у 2000 році, а вже у 2017 доросла Ванесса намагається з’ясувати, чим було її кохання – потягом чи справжнім почуттям.

Планета полин.jpegКоли безтурботне літо вже за горизонтом, то всередині нас прокидається інтелектуал, який хоче читати розумну літературу. Тут стане в нагоді остання збірка есеїв «Планета Полин» від української інтелектуалки Оксани Забужко. Болюча та така потрібна збірка про українських культурних постатей та переосмислення Чорнобильської трагедії стане для вас справжнім відкриттям.

Ґарет Джонс. Людина, яка забагато знала.jpgДокументальний роман Мирослава Влеклого «Ґарет Джонс. Людина, яка забагато знала» сподобається читачам, які  люблять історії на основі реальних подій. Біографія британського журналіста, який зруйнував «комуністичний рай» стане цікавий відкриттям цієї осені.

Про жінок за 50. Психологія вікових змін.jpgОсінь асоціюється із зрілим віком і саме цієї пори буде корисно почитати про зрілий вік жінки у книзі Наталії Підлісної «Про жінок за 50. Психологія вікових змін».

Груповий портрет з дамою.jpgНеймовірно атмосферною книгою на осінь є роман Генріха Белля «Груповий портрет з дамою». Історія про Лені Пфайфер, сильну жінку, яка попри війну та зміну ідеологій, зберігала внутрішній стержень та боролася за власне щастя.

Захисники галактики.jpgПро проблеми гендерного аспекту дізнайтеся більше разом з книгою Тамари Марценюк «Захисники галактики. Влада і криза в чоловічому світі». Соціологиня порушу актуальні питання, які ускладнюють чоловікам життя, говорить про кризу маскулінності та її вияви.

Американський бруд.jpgСеред художніх книг, які неможливо пропустити цієї осені, є проблемна та болюча книга Джанін Каммінс «Американський бруд». Власниця книгарні Лідія змушена втікати з країни, бо її чоловік журналіст написав викривальну статтю про одного наркобарона.

Сотворіння світу.jpgНаостанок, пропонуємо вам книжку-медитацію, книжку-сокровення «Сотворіння світу. Сім днів із Тарасом Прохаськом» Тетяни Терен. Розмови з Тарасом Прохаськом стануть ковтком свіжого повітря, якщо ви не можете позбавитися ядухи депресивних настроїв.



Читайте також:
Коментарі
Павло Горський
02.11.2020

Супер, головне встигнути скористатися.

Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту