Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/tsikavi-knyhy-pro-plazuniv-zemnovodnykh-ta-ryb/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Цікаві книги про плазунів, земноводних та риб

04.06.2020
Відгук

Царство тварин сповнене  дивовижними та неймовірними представниками. А його пізнання завжди цікавить усіх: від маленьких дітей до світил, біологічних і не тільки, наук. Мандрівка у такий близький і, водночас, далекий світ дарує незабутні враження, нові знання, досвід про нього та нас самих. А що вже говорити про різноманіття, яке чекає нас у такій мандрівці? Ця добірка не тільки про плазунів, земноводних та риб. Вони загалом про тварин та людей. Цікавої вам подорожі.

Цікаві наукові книги

Риба всередині нас.jpgЗавданням науково-популярних книг є донести зрозумілими словами складні наукові матерії для найширшої читацької аудиторії. «Риба в середині нас» – гостроцікава назва книжки, чи не так?  І хоча книжка Ніла Шубіна про еволюцію людини, місце рибам та земноводним також у ній знайдеться. Ви точно здивуєтеся наскільки багато спільного є між нами і тими ж рибами. А причина цьому – процеси еволюції. Шубін досить науково, але у простій формі підходить до пояснення історії цього явища від найпростіших форм до людини, як виду. Якщо ви хочете дізнатися, що спільного між кісточками середнього вуха людини та зябровими дугами риб. Чи інші таємниці походження нашого тіла –  ця книжка саме для вас.

Світ тварин. Ілюстрований атлас.jpgЗнаєте, які книги з біології чи зоології найкраще підходять для будь-якої книжкової полиці? Ні, ми зараз не про підручники, довідники чи посібники. А про ілюстровані атласи, енциклопедії чи фотоальбоми. «Світ тварин. Ілюстрований атлас» для дорослих, «Анімаліум» для дорослих і дітей, або «Світ тварин», «Підводний світ» для маленьких дослідників стануть чудовим подарунком для справжніх і майбутніх поціновувачів зоології. Яскраві ілюстрації, вибрана фактологічна інформація, інтерактивність у таких книжках дозволять з насолодою та користю пірнути у дивовижний  світ тваринного життя.

Біологія. 100 тем.jpgБіологія книги для підлітків, на жаль (чи на щастя), не може обійтися без шкільного життя. Шкільна програма та навчання можуть бути не просто корисним, а й цікавими. Не вірите? Вам варто погортати довідник «Біологія. 100 тем». Увесь шкільний курс біології у зручному та стислому форматі. Такий довідник хороший помічник при підготовці до уроку, контрольної, екзаменів чи незалежного оцінювання. Або просто не нудне джерело біологічних знань. Якби нам не було, разом з цією книжечкою, підлітки точно знатимуть не тільки основні відмінності між рибами, земноводними чи плазунами. І це не говорячи про загальні пізнання в ботаніці, анатомії, екології та еволюційній теорії.         

Життя тварин земноводні.jpgКоли мова заходить за окремі класи царства тварин, не можливо оминути Альфреда Брема і його фундаментальної праці «Життя тварин»: «Риби», «Земноводні», «Плазуни». Найповніші дослідження та статті відомого зоолога до найменших деталей розповідають про майже усі види світу тварин. Характерні особливості будови, життя, поширення, розмноження, виховання потомства та інша наукова інформація подана у зручній формі з якісними ілюстраціями та фотографіями. А більше цікавих наукових книжок ви знайдете у розділі книги з природничих наук.Читайте також:

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -25% на ВСЕ

Діє до 11:00 28.01.2021

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%